Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Pilica
17:00
Proleter
Dvorovi
17:00
Budućnost
:
Proleter
Velež
Nevesinje
17:00
Mladost (Gacko)
Gacko
17:00
Velež
:
Mladost (Gacko)
Ilićka 01
Brčko
17:00
Romanija
Pale
17:00
Ilićka 01
:
Romanija
Famos
Vojkovići
17:00
Guber
Srebrenica
17:00
Famos
:
Guber
Milići
Milići
17:00
Bratstvo
Bratunac
17:00
Milići
:
Bratstvo
Glasinac 2011
Sokolac
17:00
Drina HE
Višegrad
17:00
Glasinac 2011
:
Drina HE
Mladost (Rogatica)
Rogatica
1 : 5
Vlasenica
Vlasenica
17:00
Mladost (Rogatica)
1 : 5
Vlasenica
Jedinstvo
Brodac
17:00
Stakorina
Čajniče
17:00
Jedinstvo
:
Stakorina

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vlasenica 29 19 2 8 59
2 Budućnost 27 16 2 9 50
3 Milići 27 16 1 10 49
4 Ilićka 01 27 15 3 9 48
5 Famos 27 13 7 7 46
6 Drina HE 28 14 3 11 45
7 Guber 27 14 3 10 45
8 Glasinac 2011 27 12 5 10 41
9 Bratstvo 27 12 1 14 37
10 Mladost (Gacko) 27 11 4 12 37
11 Velež 27 11 3 13 36
12 Jedinstvo 28 11 2 15 35
13 Romanija 27 10 3 14 33
14 Mladost (Rogatica) 29 9 4 16 31
15 Proleter 28 8 1 19 25
16 Stakorina 28 4 6 18 18

30.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter
Dvorovi
17:00
Jedinstvo
Brodac
17:00
Proleter
:
Jedinstvo
Stakorina
Čajniče
17:00
Mladost (Rogatica)
Rogatica
17:00
Stakorina
:
Mladost (Rogatica)
Vlasenica
Vlasenica
15 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
17:00
Vlasenica
15 : 0
Glasinac 2011
Drina HE
Višegrad
17:00
Milići
Milići
17:00
Drina HE
:
Milići
Bratstvo
Bratunac
17:00
Famos
Vojkovići
17:00
Bratstvo
:
Famos
Guber
Srebrenica
17:00
Ilićka 01
Brčko
17:00
Guber
:
Ilićka 01
Romanija
Pale
17:00
Velež
Nevesinje
17:00
Romanija
:
Velež
Mladost (Gacko)
Gacko
17:00
Budućnost
Pilica
17:00
Mladost (Gacko)
:
Budućnost
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 39 korisnika