XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
27/28.04.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Doboj
8 : 0
Ljubić
Prnjavor
24.04.2024 16:30
Sloga (D)
8 : 0
Ljubić
Sloga (T)
Trn
27.04.2024
10:00
Rudar Prijedor
Prijedor
27.04.2024 10:00
Sloga (T)
:
Rudar Prijedor
OFK Spartak 2013
Banja Luka
27.04.2024
10:00
Kozara
GradiŔka
27.04.2024 10:00
OFK Spartak 2013
:
Kozara
LaktaŔi
LaktaŔi
27.04.2024
10:00
Tekstilac
Derventa
27.04.2024 10:00
LaktaŔi
:
Tekstilac
Omarska
Omarska
27.04.2024
10:00
Modriča Alfa
Modriča
27.04.2024 10:00
Omarska
:
Modriča Alfa
Borac (KD)
Kozarska Dubica
27.04.2024
10:00
Polet 1926
Brod
27.04.2024 10:00
Borac (KD)
:
Polet 1926
Borac (BL)
Banja Luka
27.04.2024
10:00
Sloboda
Mrkonjić Grad
27.04.2024 10:00
Borac (BL)
:
Sloboda
Željezničar Sport team
Banja Luka
28.04.2024
15:00
Mineral
Banja Vrućica
28.04.2024 15:00
Željezničar Sport team
:
Mineral
Proleter
Teslić
27.04.2024
10:00
BSK
Banja Luka
27.04.2024 10:00
Proleter
:
BSK
U ovom kolu slobodan je tim: Željezničar
24.04.2024 18:27 (qwert)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Željezničar 27 23 2 2 71
2 Sloga (D) 28 21 3 4 66
3 OFK Spartak 2013 25 19 4 2 61
4 Borac (BL) 26 19 4 3 61
5 Željezničar Sport team 27 18 7 2 61
6 Kozara 27 19 1 7 58
7 Rudar Prijedor 26 17 3 6 54
8 Sloga (T) 25 15 2 8 47
9 Modriča Alfa 26 12 6 8 42
10 Mineral 26 13 1 12 40
11 Ljubić 27 10 1 16 31
12 BSK 26 7 4 15 25
13 Tekstilac 27 8 0 19 24
14 Sloboda 26 7 1 18 22
15 Proleter 27 7 0 20 21
16 Borac (KD) 27 6 0 21 18
17 Polet 1926 26 5 1 20 16
18 Omarska 27 4 0 23 12
19 LaktaŔi 26 1 0 25 3

30.kolo
Sledeće kolo
02/03.05.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK
Banja Luka
11:45
Željezničar Sport team
Banja Luka
11:45
BSK
:
Željezničar Sport team
Mineral
Banja Vrućica
11:45
Borac (BL)
Banja Luka
11:45
Mineral
:
Borac (BL)
Sloboda
Mrkonjić Grad
11:45
Borac (KD)
Kozarska Dubica
11:45
Sloboda
:
Borac (KD)
Polet 1926
Brod
11:45
Omarska
Omarska
11:45
Polet 1926
:
Omarska
Modriča Alfa
Modriča
11:45
LaktaŔi
LaktaŔi
11:45
Modriča Alfa
:
LaktaŔi
Tekstilac
Derventa
11:45
OFK Spartak 2013
Banja Luka
11:45
Tekstilac
:
OFK Spartak 2013
Kozara
GradiŔka
11:45
Sloga (T)
Trn
11:45
Kozara
:
Sloga (T)
Rudar Prijedor
Prijedor
11:45
Ljubić
Prnjavor
11:45
Rudar Prijedor
:
Ljubić
Sloga (D)
Doboj
11:45
Željezničar
Doboj
11:45
Sloga (D)
:
Željezničar
U ovom kolu slobodan je tim: Proleter
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 24 korisnika
AzurDelic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača