XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
07/08.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jumper
Zenica
62 : 82
Lavovi
Brčko
07.10.2023 19:30
Jumper
62 : 82
Lavovi
RMU Banovići
Banovići
73 : 54
Kozara
GradiŔka
07.10.2023 18:00
RMU Banovići
73 : 54
Kozara
Orlovi
Banja Luka
83 : 36
Zrinjski 2010
Mostar
07.10.2023 18:00
Orlovi
83 : 36
Zrinjski 2010
Igman
Istočna Ilidža
64 : 72
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
05.10.2023 15:00
Igman
64 : 72
Mladi KrajiŔnik
Leotar 03
Trebinje
87 : 54
Play Off
Sarajevo
07.10.2023 16:00
Leotar 03
87 : 54
Play Off
Jedinstvo BHT
Tuzla
63 : 75
Čelik
Zenica
07.10.2023 19:00
Jedinstvo BHT
63 : 75
Čelik
07.10.2023 21:19 (qwert)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Orlovi 1 1 0 2
2 Leotar 03 1 1 0 2
3 Lavovi 1 1 0 2
4 RMU Banovići 1 1 0 2
5 Čelik 1 1 0 2
6 Mladi KrajiŔnik 1 1 0 2
7 Igman 1 0 1 1
8 Jedinstvo BHT 1 0 1 1
9 Kozara 1 0 1 1
10 Jumper 1 0 1 1
11 Play Off 1 0 1 1
12 Zrinjski 2010 1 0 1 1

2.kolo
Sledeće kolo
14/15.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Lavovi
Brčko
80 : 60
Čelik
Zenica
15.10.2023 19:00
Lavovi
80 : 60
Čelik
Play Off
Sarajevo
73 : 59
Jedinstvo BHT
Tuzla
14.10.2023 14:00
Play Off
73 : 59
Jedinstvo BHT
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
66 : 85
Leotar 03
Trebinje
14.10.2023 18:00
Mladi KrajiŔnik
66 : 85
Leotar 03
Zrinjski 2010
Mostar
81 : 73
Igman
Istočna Ilidža
14.10.2023 19:30
Zrinjski 2010
81 : 73
Igman
Kozara
GradiŔka
31 : 74
Orlovi
Banja Luka
14.10.2023 19:30
Kozara
31 : 74
Orlovi
Jumper
Zenica
81 : 65
RMU Banovići
Banovići
14.10.2023 16:00
Jumper
81 : 65
RMU Banovići
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 4 korisnika
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača