XS
SM
MD
LG
19.11.2018 Administrator DC

Rezultati drugoligaških utakmica odbojkašica

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1

II KOLO

OK „PLIVA“ - OK„SMEČ“ 3:0 (25:13,25:7,25:14) 75:34

Šipovo, 10.11.2018.godine

I sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke

II sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada

VI KOLO

OK„PLIVA“- ŽOK „GRADIŠKA“

Šipovo, 24/25.11.2018. godine.

I sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada

II sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke

 

OK „SMEČ-  OK„LAKTAŠI“ 2:3 (25:21,25:17,23:25,23:25,11:15) 107:103

Novi Grad, 17.11.2018. godine

I sudija: Milana Kočić iz Gradiške

II sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

Delegat-kontrolor: Predrag Antunović iz Banja Luke

 

OK „PRIJEDOR“ - ŽOK„BALKANA MP“ 3:0 (25:17,25:20,25:11) 75:48

Prijedor, 17.11.2018. godine

I sudija: Zoran Malešević iz Banja Luke

II sudija: Miodrag Kočić iz Gradiške

Delegat-kontrolor: Slaviša Kuzmanović iz Banja Luke

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA 1

Pl.

EKIPA

U

U+

U

S+

S

P+

P

B

1.

OK „PRIJEDOR“

5

5

0

15

2

422

320

15

2.

OK „PLIVA“

5

4

1

13

4

398

315

12

3.

ŽOK „GRADIŠKA“

4

3

1

10

4

342

312

9

4.

OK „LAKTAŠI“

5

3

2

10

9

419

403

8

5.

OK „SMEČ“

5

1

4

6

12

354

397

4

6.

ŽOK „BALKANA MP“

5

1

4

4

13

341

410

3

7.

OK „BORAC“

5

0

5

1

15

276

395

0

 

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2

IV KOLO

OK „SMEČ DN “ - OK „UKRINA“ 3:0 (25:10,25:10,25:11) 75:31

Brčko, 11.11.2018. godine

I sudija: Ljubica Šarkanović iz Obudovca

II sudija: Nebojša Simeunović iz Lopara

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA 2

 

Pl.

EKIPA

U

U+

U

S+

S

P+

P

B

1.

OK „KOTOR VAROŠ“

5

4

1

14

3

401

250

13

2.

OK „SMEČ DN“

5

4

1

13

5

409

302

11

3.

OK „PANTER“

5

3

2

9

7

349

322

9

4.

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“

5

3

2

10

8

386

378

9

5.

OK „UKRINA“

5

1

4

3

12

253

351

3

6.

OK „DERVENTA 2“

5

0

5

1

15

195

390

0

Na osnovu člana 2. Propozicija takmičenja u OS RS formira se tabela Druge ženske lige, Grupa 2 bez rezultata ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“ i OK „DERVENTA 2“.

TABELA DRUGE LIGE –GRUPA 2 BEZ REZULTATA

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“ i OK „DERVENTA 2“

 

Pl.

EKIPA

U

U+

U

S+

S

P+

P

B

1.

OK „SMEČ DN“

3

3

0

9

2

252

191

8

2.

OK „KOTOR VAROŠ“

3

2

1

8

3

251

183

7

3.

OK „PANTER“

3

1

2

3

6

181

206

3

4.

OK „UKRINA“

3

0

3

0

9

121

225

0

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 3

VI KOLO

OK „MLADOST “ - ŽOK „RADNIK 2“ 3:2 (19:25,21:25 ,29:27,25:22,16:14) 110:113

Rogatica, 18.11.2018. godine

I sudija: Nevena Maletić iz Pala

II sudija: Mirjana Tošić iz Čajniča

 

OK„HAN PIJESAK“- OK „LIBERO“ 2:3 (25:21,17:25,25:23,11:25,10:15) 88:109

Han Pijesak, 18.11.2018. godine

I sudija: Bojana Milićević iz Pala

II sudija: Srđan Furtula iz Pala

 

OK„DRINA“-  ŽOK „BRATUNAC“ 3:0 (25:22,25:21,25:21) 75:64

Zvornik, 18.11.2018. godine

I sudija: Dejan Jovanović iz Bijeljine

II sudija: Sanja Vlačić iz Lopara

Delegat-kontrolor: Ranko Grujić iz Zvornika

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA 3

 

Pl.

EKIPA

U

U+

U

S+

S

P+

P

B

1.

OK „DRINA“

5

5

0

15

0

375

290

15

2.

ŽOK „RADNIK 2“

5

3

2

11

9

454

430

10

3.

ŽOK „BRATUNAC“

6

3

3

11

10

466

434

9

4.

OK „MLADOST“

5

3

2

10

10

444

463

8

5.

OK „HAN PIJESAK“

5

2

3

9

10

423

453

6

6.

OK „LIBERO“

5

1

4

7

14

430

460

3

7.

ŽOK „JAHORINA 2“

5

1

4

6

14

397

460

3

Na osnovu člana 2. Propozicija takmičenja u OS RS formira se tabela Druge ženske lige–Grupa 3 bez rezultata ŽOK „RADNIK 2“ i ŽOK „JAHORINA 2“.

TABELA DRUGE LIGE –GRUPA 3 BEZ REZULTATA

ŽOK„RADNIK 2“ i ŽOK„JAHORINA 2

 

Pl.

EKIPA

U

U+

U

S+

S

P+

P

B

1.

OK „DRINA“

3

3

0

9

0

225

168

9

2.

ŽOK „BRATUNAC“

4

2

2

7

7

315

295

6

3.

OK „MLADOST“

4

2

2

7

8

334

350

6

4.

OK „HAN PIJESAK“

4

1

3

6

10

317

357

4

5.

OK „LIBERO“

3

1

2

4

8

243

285

2

 

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 4

 

VI KOLO

OK „RUDO“ - ŽOK„GACKO 2“ 3:0 (25:19,25:15,25:7) 75:41

Rudo, 11.11.2018. godine

I sudija: Jovana Ćuzulan iz Rogatice

II sudija: Milan Janjić iz Rudog

 

OK „LEOTAR “ - OK „ZELENGORA“ 3:0 (28:26,25:21,25:17) 78:64

Trebinje, 16.11.2018. godine

I sudija: Slobodan Antunović iz Gacka

II sudija: Vera Kapor iz Foče

 

OK„VELEŽ“ -  ŽOK „LEOTAR“ 3:0 (25:21,31:29,25:20) 81:70

Nevesinje, 18.11.2018. godine

I sudija: Miodrag Ilić iz Ljubinja

II sudija: Petar Koprivica iz Gacka

Delegat-kontrolor: Nebojša Karadeglija iz Ljubinja

 

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA 4

 

Pl.

EKIPA

U

U+

U

S+

S

P+

P

B

1.

OK „VELEŽ“

5

5

0

15

2

425

347

15

2.

ŽOK „LEOTAR“

6

5

1

15

5

484

375

14

3.

OK „LEOTAR“

5

3

2

9

7

356

350

9

4.

OK „ZELENGORA“

5

1

4

8

13

422

481

5

5.

OK „STAKORINA“

5

2

3

8

13

399

432

4

6.

ŽOK „GACKO 2“

5

1

4

5

13

343

411

4

7.

OK „RUDO“

5

1

4

5

12

365

393

3

Na osnovu člana 2. Propozicija takmičenja u OS RS formira se tabela Druge ženske lige–Grupa 4 bez rezultata ŽOK „GACKO 2“.

TABELA DRUGE LIGE –GRUPA 4 BEZ REZULTATA

ŽOK„GACKO 2“

 

Pl.

EKIPA

U

U+

U

S+

S

P+

P

B

1.

OK „VELEŽ“

4

4

0

12

2

350

293

12

2.

ŽOK „LEOTAR“

5

4

1

12

5

409

326

11

3.

OK „LEOTAR“

5

3

2

9

7

356

350

9

4.

OK „ZELENGORA“

4

1

3

7

10

335

377

5

5.

OK „STAKORINA“

4

1

3

5

11

300

337

2

6.

OK „RUDO“

4

0

4

2

12

290

352

0

 

 


Velež 1 : 3 Zelengora
OK Leotar 3 : 0 Gacko 2
Rudo 3 : 1 Stakorina
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 ŽOK Leotar 12 11 1 31
2 Velež 12 10 2 28
3 Zelengora 12 6 6 20
4 OK Leotar 12 6 6 19
5 Stakorina 12 5 7 14
6 Gacko 2 12 2 10 8
7 Rudo 12 2 10 6