Jahorina stala u četvrtfinalu

Futsaleri Centra posljednji su polufinalista Kupa BiH u futsalu.

Sarajlije su u posljednjem četvrtfinalnom meču savladali Jahorinu na Palama 4:1 u meču koji je ponudio dosta borbe i na kraju pobjedu aktuelnog osvajača trofeja.

Jahorina je povela sa 1:0 golom Maria Miletića, a do poluvremena Dženis Huseinspahić uspjeva da poravna rezultat. Isti igrač u 24. minutu donosi prednost Centru, da bi pobjedu potom ovjerio sa dva gola Elmin Prošić.

FC Centar će u polufinalu igrati protiv Zrinjskog, dok se u drugom duelu sastaju Kaskada i Mostar SG.

KMF JAHORINA – FC CENTAR 1:4 (1:1)

SPC ”Peki”, Pale
Gledalaca:200
Sudije: Aleksandar Railić (Derventa) i Goran Ilić (Prijedor)
Strijelci: 1:0 Miletić 10, 1:1 Huseinspahić 20, 1:2 Huseinspahić 24, 1:3 Prošić 31, 1:4 Prošić 34
Žuti kartoni: Miletić, Šarović (Jahorina), Prošić (Centar)

Jahorina: Miladinović, Kozić, Košarac, Miletić, Dubovina, Jokić, Obradović, Đukić, Jevtović, Cerovina, Šarović

Centar: Suković, Lukić, Prošić, Knežević, Arsenijević, Muminović, Lokmer, Fočo,  Huseinspahić, Solo, Ždralović, Kapo, Tahirović, Arnautović