02.06.2019 radionovigrad.com

Plamen u Regionalnoj ligi

Rezultatom 2-2 završena je utakmica između „Svodne“ i „Plamena“ iz Donjeg Vodičeva što je gostima bilo dovoljno za plasman u viši rang takmičenja.

Pune su bile tribine u Svodni, a utakmica je do zadnjeg momenta bila neizvjesna budući da je igrač „Plamena“, Zorić dobio crveni karton te su gosti iz Vodičeva skoro cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje.

A poveo je „Plamen“ već u prvom poluvremenu golom Miloša Abdulaja, a domaći su u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat u svoju korist golovima Srđana Đukanovića i Pere Aleksića. Ipak, konačan rezultat je pri kraju meča postavio Aleksandar Knežević i odveo svoj tim u viši rang takmičenja.

Podsjećamo, „Plamenu“ je neriješen rezultat bio dovoljan budući da su u prvom dijelu sezone bili bolji od „Svodne“ rezultatom 2:1.

A, na zadnjem meču u prvenstvu i Slaven je odnio pobjedu. Oni su rezultatom 3-2 savladali Ljubiju, a dva gola postigao je Boban Zdjelar i jedan Ozren Graonić. Slaven je tako ovu sezonu okončao na trećem mjestu prvenstvene tabele.

Podgrmeč 2 : 2 Gomjenica
Brzi 3 : 0 Radnik
Svodna 2 : 2 Plamen
Slaven 3 : 2 Ljubija
OFK Ravan 1 : 3 Mrakovica