Sloga porazila Dubrava

Fudbaleri Sloge obradovali su svoje navijače pobijedivši ekipu Dubrave rezultatom 2:0. Sloga dolazi u vođstvo u 21. minutu golom Slaviše Đedovića. S tim rezultatom se otišlo na 15 minutni predah. U prvoj dekadi drugog poluvremena Sloga postiže drugi gol i to lijepim udarcem Željka Radovanovića za 2:0.

Dobojlije u narednom kolu su slobodne pošto je ekipa Karanovca odustala od takmičenja, a za 15 dana na svom terenu dočekuje komšijski Polet 1926 iz Broda.

Sloga - Dubrave 2:0 (1:0)

DOBOJ – Strijelci: 1:0 Đedović u 21, 2:0 Radovanović u 54.minutu. Stadion: Luke. Gledalaca: 150. Sudija: Vanja Ajder (Banja Luka). Pomoćnici: Marko Erak (Krupa na Vrbasu) i Aleksandar Milaković (Banja Luka). Delegat: Slobodan Kovačević (Derventa). Kontrolor suđenja: Dragan Nišić (Šamac). Žuti kartoni: Nikolić (Sloga Doboj), Milaković, Demo (Dubrave).

SLOGA (D): Jupić, Janković, Nikolić, Đedović (od 84.minuta Starčević), Đuranović, Nuhanović (od 73. Buljubašić), Šimić (od 60. Andrić), Vasiljević, Ivešić, Radovanović, Ristić. Trener: Milan Draganović.

DUBRAVE: Vasić, Radosavac, Hadžialagić, Nježić, Tatić (od 49.minuta Demo), Perišić (od 68. Ilić), Milaković, Vukajlović, Petković, Huskić, Kisin (od 84. Đorđić). Trener: Dražen Dragosavlhević.

Igrač utakmice: Željko Radovanović (Sloga Doboj) ​

Sloboda (MG) 4 : 1 Proleter
Laktaši 3 : 0 Sloga (T)
Jedinstvo 4 : 0 Omarska
Mladost 2 : 3 Borac (Š)
Sloga (S) 4 : 0 Polet 1926
Sloga (D) 2 : 0 Dubrave
Ljubić 2 : 3 Borac (KD)