Laktaši bolji od Slobode MG

FK Laktaši

Fudbaleri Laktaša trijumfalno su prošli kroz kanjon Tijesno, pošto su danas u dosta tijesnoj i napetoj utakmici savladali Slobodu iz Mrkonjić Grada u četvrtom kolu. Prvo poluvrijeme mreže su mirovale, bez mnogo pravih prilika.

Gosti su poveli u 66. minuti. Nakon kornera Ercega loptu u sopstvenu mrežu pospremio je Miladinović. Prednost Laktašana uvećao je Šavija u 87. minuti poslije kornera kojeg je opet dobro izveo Erceg.

Sloboda je zabila u 90. minuti, šutirao je Mirković sa ivice kaznenog prostora a lopta se od Glišića odbila u mrežu za konačnih 1:2.

Sloboda će u narednom kolu gostovati Dubravama, a Laktaši će u majstorici kola dočekati Jedinstvo.

SLOBODA - LAKTAŠI 1:2

SLOBODA: Kačavenda, Mitrić, Miladinović, Nenad, Srndović (od 14. Eremija), Gračanin, Vidović, Radanović, Mirković, Babić, Malinović. Trener: Milorad Glamočak

LAKTAŠI: Bekić, Šavija, Trninić, Telić, Keleman, Glamočić (od 75. Novković), Erceg (od 88. Guzijan), Glišić, Popović (od 84. Banjac N), Lekić, Stamenković. Trener: Željko Vranješ

Izvor: Fejsbuk FK Lktaši

Sloboda (MG) 1 : 2 Laktaši
Jedinstvo 6 : 0 Proleter
Mladost 4 : 0 Sloga (T)
Sloga (S) 1 : 4 Omarska