Leotaru samo bod

Leotar - Velež (arhiva)

U 11. kolu Druge lige Republike Srpske FK "Leotar" je u Brodcu odigrao 2:2 (1:1) protiv domaćeg Jedinstva.

Neriješenim rezultatom igrači Olega Ćurića su prekinuli niz od šest uzastopnih pobjeda.

Domaćin je poveo u 25. minutu golom Darka Mitrovića. Leotar je izjednačio šestim prvenstvenim pogotkom u prvenstvu Dragana Ristića u 39. minutu.

Rezultatom 1:1 završeno je prvih 45. minuta.

Gosti su bolje počeli drugo poluvrijeme tako da su preko Medana u 64. minutu poveli sa 1:2, ali je u samom finišu utakmice sudija Tešanović nakon kontakta u šesnaestercu svirao penal iz kojeg je domaćin izjednačio rezultat na 2:2.

U nadoknadi vremena Medan je imao stoodstotnu šansu da Trebinjci odnesu cijeli plijen, ali nije uspio da postigne pogodak.

Klub iz Polica i dalje je na prvom mjestu sa 28 bodova, dok ga prati FK "Drina" iz Zvornika sa 23.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Mladost" iz Rogatice.

Jedinstvo - Leotar 2:2 ( 1:1)

FK "Jedinstvo": Gavrić, Makarić, M. Mitrović, Mijatović, Mičić, Gvozdenac, D. Jovanović, P. Ristić, D. Mitrović, S. Jovanović, Krsmanović.

FK "Leotar": Perišić, Čolić, Milić, Andrić, P. Šešelj (od 85. minuta Begenišić), Zečević, Prebiračević (od 71. minuta Nikolić), Popović, Simović (od 61. minuta Medan), Ristić, Sekulović.

Izvor: Trebinje lIve

Mladost (G) 3 : 0 Drina HE
Ilićka 01 0 : 1 Stakorina
Famos 4 : 0 Velež
Jedinstvo 2 : 2 Leotar
Mladost (R) 0 : 3 Milići
Sutjeska 2 : 1 Proleter
Drina 3 : 0 Budućnost