Pl: Novi kiks Arsenala, preokret Sitija i srećni Liverpul po ko zna koji put

Fudbaleri Arsenala nastavili su sa očajnim partijama. U 11. kolu odigrali su 1-1 na svom terenu protiv Vulverhemptona

Veoma rano Arsenal je poveo preko Obamejanga. Do kraja prvog poluvremena igrali su sigurno a propustili su i par dobrih prilika. U nastavku susreta bolje je zaigrao gostujući tim. Upornost im se isplatila i golom Himeneza stigli su do izjednačenja. Iako je Arsenal pokušavao, nije bilo promjene rezultata.

Pobjede su nakon preokreta ostvarili i Siti i Liverpul. Siti je sa 2-1 savladao Sautemptona. Golom Prauza gosti su dugo vodili ali pogocima Augera i Vokera u nastavku, Siti dolazi do pobjede. Liverpul je gubio kod Aston Vile, koja je vodila golom Trezegea. Ipak, sreća je ponovo bila uz Liverpul pa je prvo Robertson pogodio za 1-1 da bi u četvrtoj minuti nadoknade Mane pogodio za pobjedu Liverpula. Treba istaći da nije bilo velikih prekida i da je poprilično čudno bilo što je nadoknada bila veća od tri minute.

Na tabeli Liverpul drži prvo mjesto dok ga Siti prati.

Bournemouth 1 : 0 Manchester United
Arsenal 1 : 1 Wolverhampton
Aston Villa 1 : 2 Liverpool
Brighton 2 : 0 Norwich City
Crystal Palace 0 : 2 Leicester
Everton 1 : 1 Tottenham
Manchester City 2 : 1 Southampton
Sheffield United 3 : 0 Burnley