Staša Baštić se vratio sa Malte i angažman našao u Srbiji

Baštić polusezonu proveo na Malti

Dvadesečetverogodišnji veznjak Staša Baštić vratio se poslije pola godine na Malti bliže kući i brzo pronašao novi angažman.

Ovaj veznjak će u narednoj sezoni nositi dres Metalca iz Gornjeg Milanovca, koji je osvojio prvo mjesto u Srpskoj ligi "Zapad", te obezbijedio povratak u Prvu ligu Srbije (drugi rang takmičenja).

Baštić je prethodnih pola godine proveo na Malti, u redovima Gzire, gdje je odigrao 16 utakmica i postigao jedan gol.

Prije toga je nosio dres banjalučkog Željezničara Sport Tima, Sloge iz Doboja, bijeljinskog Radnika, te BSK-a.


XS SM MD LG XL XXL