Partizan slavio na krovu

Drugoplasirani Partizan je savladao Voždovac na krovu TC Stadion 2:1.

U prvom poluvremenu najbolju priliku za crno-bele imao je Asano, izašao je sam pred golmana Ilića, koji ga je nadmudrio, bacio se na pravu stranu i odbranio.

Stojčev je, sa druge strane, mogao da donese prednost Zmajevima sa Dušanovca. Probio se po levoj strani, ali ga je Urošević izblokirao kada je prišao na nekoliko metara od gola Parnog valjka.

Drugo poluvreme bolje su otvorili crno-beli, posle nekoliko prilika, uz malo sreće, Šćekić je gostujućem timu doneo prednost. Započeo je akciju, Marković je centrirao sa desne strane, sa druge stative Matić vratio loptu glavom u sredinu, golman Ilić je izboksovao, slabo, samo na glavu Šćekića, koji je sa metar, dva ubacio u mrežu u 62. minutu - 0:1.

Tri minuta kasnije 0:2. Loptu je po sredini na 15 metara u kaznenom primio Matić, okrenuo se i udarcem po zemlji matirao Ilića.

U 69. minutu najlepši detalj meča. Stojčev je primio loptu na dvadesetak metara, povukao je ulevo, a onda sa 17 metara dijagonalnim udarcem "ubio pauka" u daljem uglu Stojkovićevog gola - 1:2.

Voždovac – Partizan 1:2 (0:0)

Beograd - Stadion: krov TC Stadion. Gledalaca: igrano bez prisustva navijača. Sudija: Milan Ilić. Pomoćnici: Milan Minić i Čedomir Andrejić. Žuti kartoni: Cvetković, Mikić, Lasickas, Stojčev (Voždovac), Marković (Partizan). Strelci: 0:1 Aleksandar Šćekić u 62, 0:2 Bojan Matić u 65, 1:2 Miloš Stojčev u 69. minutu.