Tomane odveo Zvezdu u treće kolo kvalifikacija

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Tiranu sa 1-0 te su se plasirali u treće kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona.

Zvezda je dobro počela meč. U šestoj minuti, Katai je imao odličnu šansu ali nije pogodio. Kako je vrijeme prolazilo, domaći su se oslobađali pritiska. U 19. minuti, Muči je imao odličnu šansu. Potom je pokusao Elton ali je Borjan odbrani. Najopasniji pokušaj, desio se u 31. minuti. Kodžaljari je sjajno šutirao iz slobodnog udarca ali je Borjan još bolje odbranio.

Zvezda je opet imala inicijativu na startu drugog poluvremena. Ali niti jednu pravu šansu nije imala. Zato je Tirana opasno zaprijetila iz kontre. U 58. minuti, Muči je pogodio stativu. U 61. minuti, Zvezda je konačno povela. Katai je izveo korner a Tomane je pogodio za vodstvo Zvezde. U 68. minuti, Tirana je opet prijetila iz kontre a pokušao je Gobina. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata i Zvezda je prošla dalje.