Radnik poražen u Mostaru

Emina bolja od Radnika

Fudbalerke Radnika iz Bijeljine doživjele su drugi uzastopni poraz u ovoj sezoni, pošto su izgubile na teškom gostovanju od ekipe Emine Mostara rezultatom 3:0 u četvrtom kolu Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine.

Tim Dragana Jevtića, igrao je ruku na srce, u nešto slabijem sastavu u odnosu na prethodne mečeve, pa Semberska ekipa nije uspjela izdržati nalete domaćina, iako je i Radnik imao neke svoje prilike na utakmici koje nije uspio iskoristiti.

U 78. minutu Emina je uspjela postići pogodak preko Minele Gačanice i povesti sa 1:0. Ipak, do kraja meča u roku od tri minuta Mostarke postižu još dva pogotka preko Elme Husić i Maje Hrelje, te dolaze do trijumfa.

Radnik je doživio drugi poraz u četiri odigrana meča, a isto toliko ima i pobjeda, dok je Emina zabilježila treći trijumf, a uz to ima i jednu izgubljenu utakmicu od SFK 2000 Sarajeva.

Iskra 3 : 0 Modriča
Fortuna 0 : 5 Banja Luka
SFK 2000 2 : 0 Lokomotiva
Emina 3 : 0 Radnik Bumerang