Kozari bod u Brčkom

Jedinstvo - Kozara 2:2

U utakmici 7.. kola mtel: I lige Republike Srpske odigranoj danas u Brčkom Jedinstvo i Kozara podijelili su bodove odigravši neriješeno 2-2.

Brzo su fudbaleri Kozare umirili ambicije domaćina prema golu Kozare i imaju loptu više u nogama. Blaga inicijativa urodila je plodom u 23. minuti, Jandrić odlično centrira sa lijeve strane a Šikanjić postiže glavom gol za vođstvo Kozare od 0-1. Pokušavaju domaći da dođu do izjednačenja, ali sve njihove akcije odbrana Kozare rješava bez većih problema i na poluvrijeme se odlazi sa vođstvom Kozare.

Odmah na početku drugog poluvremena, veliku šansu u 46. minuti Šikanjića krajnjim naporom brani golman domaćih Vukadinović. Uspijevaju domaći da dođu do izjednačenja u 56. minuti preko Božića. U 64. minuti potpuni preokret, grešku odbrane Kozare koristi Kesić i dovodi Jedinstvo u vođsto. Tri minuta kasnije Batar se najbolje snalazi u šesnaestercu domaćih i postiže gol za izjednačenje. Posljednjih desetak minuta uspijevaju domaći da naprave pritisak ka golu Kozare, ali Modić dva puta odlično interveniše i Kozara iz Brčkog odlazi neporažena.

Sljedeće subote 26. 9. 2020. godine igraju se utakmice 8. kola m:tel I lige Republike Srpske. FK Kozara će na Gradskom stadionu u Gradišci dočekati Ljubić iz Prnjavora. Utakmica počinje u 16 časova i igra sebez prisustva publike zbog poznate situacije sa virusom KOVID-19

Jedinstvo - Kozara 2:2 (0:1)

FK Jedinstvo (Brčko): Vukadiović I., Živanović D., Đurđić S., Subotić S., Mitrović Ž., Macanović S. (od 56. min. Ivić N.), Božić S., Draganić V., Šer B., Torlaković B., Kesić E., trener: Brković Z.,  nisu igrali: Dragoja I., Jusufović A., Ilić D., Krošnjar L., Pajić S., Aleksić S.

FK Kozara (Gradiška): Modić S., Petrović O., Matić B. (od 53. min. Petković V.), Lolić D., Jandrić S., Đurić L. (od 53. min. Gavrić N.,), Guskić P., Jamborčić J., Eskić S. (od 86. min. Koljanin M.), Batar B., Šikanjić M., trener Žerić N., nisu igrali: Glišić P., Govedarica S., Veljkić S., Domuzin D.

Slavija 1 : 1 Borac
Jedinstvo 0 : 1 Leotar
Ljubić 4 : 0 Tekstilac
Podrinje 0 : 0 Drina
Kozara 1 : 1 Modriča