Trijumf za vrh tabele

Fudbaleri Glasinca  2011 u tekućem šampionatu igraju odlično, zabeležili su Sokočani pobedu protiv Ilićke 01 i našli se u  vrhu tabele. Od početka susreta domaći sastav je nametnu svoj tempo igre, pa su do prve radosti stigli u 26.minutu nakon dobre akcije strelac je bio Deurić.

Samo minut kasnije dosuđena je najstroža kazna za Glasinac a siguran sa 11. metara bio je najbolji strelac Sokočana ,Šuka.

I u drugom delu domaći sastav je dominirao a u 52.minutu gostujući igrač Pavlović je pogodio sopstvenu mrežu za ubedljivo vođstvo  Sokočana od 3:0.

Utešni pogodak za goste iz predgrađa Brčkog postigao je Arsić u 87.minutu nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca.

GLASINAC 2011- ILIĆKA 01 3:1 ( 2:0)

Stadion: Bara. Bez gledalaca. Sudija: Milan Kukrika (Trebinje) . Strelci:Deurić u 26;  Šuka u 27.iz penala  i Pavlović ag u 52.minutu (Glasinac 2011), Arsić u 87.minutu iz  penala. Žuti kartoni:M.Pajević ,M. Pejanović (Glasinac 2011) Pavlović , Bajić,Tripić (Ilićka 01)

Glasinac 2011- M. Pajević , Dupljanin , M. Pejanović , Deurić  (od 79.Lončarević), Gašević , Vitomir   (od 58. Kreštalica),  Debelnogić  (od 70.

Petrović),  Šuka , M. Vujičić , Rajić , A. Pejanović  (od 79.Todorović )

Ilićka 01 - Mićanović , Kablinović  (od 88.Bajić), Babunović  (od 88.N. Nikolić), Tripić , Pavlović , Antunović 5,5 (od 61.Grubešić ), Arsić , Krsmanović, Arsenić , Krstić  ,Ni. Nikolić  (od 79.Zimonjić).

Igrač utakmice: Dejan Deurić (Glasinac 2011)

Bratstvo 3 : 2 Proleter
Drina HE 5 : 1 Guber
Vlasenica 3 : 1 Romanija
Stakorina 1 : 0 Mladost (Gacko)
Jedinstvo 1 : 0 Budućnost
Mladost (Rogatica) 1 : 0 Velež
Glasinac 2011 3 : 1 Ilićka 01