XS
SM
MD
LG

Dva poraza Olimpa u Hrasnici

Kadeti i juniori paljanskog Olimpa doživjeli su dva poraza na gostovanju kod Famosa u Hrasnici u okviru 10. kola Omladinske lige BiH grupa "Centar 1".

Juniori su doživjeli minimalan poraz od 1:0, a jedini gol za domaće dao je Armin Berilo u 65. minutu utakmice. Kadeti su, sa druge strane, doživjeli poraz od 3:1, a jedini gol za Paljane postigao je Lazar Cinco u 58. minutu utakmice.

KADETI: FAMOS (H) - OLIMP 3:1 (1:0)
Stadion u Hrasnici
Bez prisustva gledalaca
Sudija: Eldar Parla (Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Merdžanović 4, 1:1 Cinco 58, 2:1 A. Berilo 74, 3:1 Milišić 88
Žuti kartoni: Milišić (Famos), Matović, Brezo, Babić (Olimp)

FAMOS: Ibrahić (od 46. Ćutuk), Hubijar, Sobo, D. Berilo, A. Berilo, Milišić (od 89. Mulaosmanović), Hujdur (od 46. Bukvić), Kopić (od 77. Hodžić), Merdžanović, Fazlagić, Vejseli (od 80. Metiljević)  Trener: Bajro Oručević

OLIMP:  Baričanin (od 80. Đurović), Božić (od 46. Babić), Tadić, Koprivica (od 46. Brezo), Komlenović (od 88. Skokić), Jakovljević (od 46. Đorda), Motika, Trobok,Cinco, Terzić, Matović  Trener: Veljko Aleksić

JUNIORI: FAMOS (H) - OLIMP 1:0 (0:0)
Stadion u Hrasnici
Bez prisustva gledalaca
Sudija: Nihad Ljajić (Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Berilo 65
Žuti kartoni: Gluhović, Marić, Boja (Olimp)

FAMOS: Lučkin, Alihodžić, Lokvančić, Sokolović, Hajrović (od 88. Vatrić), Salihović, Bunar (od 77. Kereš), Berilo, Hodžić, Novikov (od 85. Hadžo), Nezić  Trener: Ermin Poturak

OLIMP: Marić, Gluhović, Lelo, Hurić, Boja, Bajramović, Blagojević, Muratagić, Nikolić, Purković (od 55. Hasanović), Koristović  Trener: Stefan Ćosić


Novi Grad 2 : 5 Goražde
Slavija 2 : 0 Bosna
Famos (Hrasnica) 0 : 1 Željezničar
Rudar 1 : 7 Ilijaš
Rudar 2 : 0 Famos (Vojkovići)
Sutjeska 0 : 2 Olimp
Igman 4 : 1 UNIS
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Slavija 12 10 2 0 32
2 Sarajevo 12 9 1 2 28
3 Željezničar 12 9 1 2 28
4 Olimpik 12 8 2 2 26
5 Olimp 13 7 2 4 23
6 Ilijaš 12 6 3 3 21
7 Sutjeska 13 6 1 6 19
8 Rudar 13 5 4 4 19
9 Bosna 12 5 2 5 17
10 Famos (Hrasnica) 12 5 2 5 17
11 Igman 13 4 2 7 14
12 Novi Grad 13 3 2 8 11
13 Rudar 12 3 1 8 10
14 Goražde 12 2 2 8 8
15 UNIS 13 1 3 9 6
16 Famos (Vojkovići) 12 0 2 10 2