Kneževo ubjedljivo za kraj polusezone

Kneževo

Klub malog fudbala Kneževo ostvario je pobjedu na domaćem terenu protiv KMF Čelinac rezultatom 7:2.

Domaći su veoma dobro otvorili meč i poveli već u 4. minuti preko Milana Barišića, a nedugo zatim Saša Svjetlanović je udvostručio prednost.Futsaleri iz Kneževa nisu prestajali sa napadima u želji da što prije riješe pitanje pobjednika. Ovaj trud se isplatio u 7. minuti kada Barišić postiže svoj drugi pogodak. U desetoj minuti na semaforu je stajalo 4:0, a u listu strijelaca se upisao Aleksandar Vujančević. Nakon ovog gola gosti su uspjeli da se konsoliduju i da preko Kulišića i Dubravica smanje rezultat na 4:2. Ipak svu neizvjesnost oko pobjednikaotklonio je drugi pogodaka, danas odličnog, Vujančevića, kao i gol Miroslava Đuranovića. Do isteka prvih 20 minuta gosti su još jednom morali po loptu u svoju mrežu, a strijelac je bio Saša Bunić. Pri rezultatu 7:2 otišlo se na odmor.

Drugi dio igre protekao je u dosta mirnijem ritmu i bez pogodaka, tako da je ostalo KMF Kneževo 7; Čelinac 2.

Ovom pobjedom Kneževo je došlo na vrh tabele sa 13 bodova, odnosno bodom više, ali i utakmicom više od Sokratesa koji svoj meč 7. kola igra u srijedu protiv Viktorije (Ribnik).

Student 3 : 0 Dubica
Starčevica 4 : 2 Kozara
Viktorija 6 : 3 Sokrates
Čelinac 10 : 4 Kneževo