Sutjeska savladala Azot

Sutjeska - Azot

Fudbaleri Sutjeske  odigrali su i treći kontrolni susret u sklopu priprema za nastavak prvenstva u prvoligaškom karavanu Republike Srpske.

Nakon poraza od premijerligaša Olimpika i remija sa komšijama iz Ustikoline, ekipom Koline , izabranici Miljana Radanovića upisali su pobedu protiv federalnog drugoligaša,  Azota iz Vitkovića.

Prvo poluvreme u potpunosti je pripalo Fočacima koji su od početka utakmice nametnuli svoj tempo, stvorili nekoliko izglednih prilika, a do prednosti su stigli u 26. minuti kada je nakon lepe akcije kompletnog navalnog reda strelac bio Tadić. Pet minuta kasnije  Sutjeska povećava prednost , nakon što je golman Azota  Ajanović nakratko odbio loptu, na nju je natrčao Milenković i smestio je u mrežu.

U drugom delu oba trenera su u igru uveli sve raspoložive igrače, sa rezervne klupe, u Sutjesci su to uglavnom bili fudbaleri iz omladinskog pogona koji su dobro parirali gostima iz Vitkovića, ali nije bilo posebno izglednih prilika, ni sa jedne ni sa druge strane, pa je utakmica završena rezultatom iz prvog dela i na kraju je bilo 2:0.

Sutjeska (F) – Azot  2: 0  (2:0)

Gradski stadio. Bez gledalaca. Sudija: Luka Kovačević (Foča) Strelci: Tadić  26. Milenković  31. (Sutjeska).

Sutjeska: M. Marković, Pljevaljčić, Milutinović, Milenković, Mirković, N. Mojović, D. Mojović, Rašević , Tadić, Radović. Igrali su još: Milanović,  M. Vasiljević, Vladičić, O. Mojović, Filipović, Ivanović, B. Marković, Šupić, Davidović, Ćevriz, Pavlović .

Azot: Ajanović, Lepenica, Bezdrob, A. Musić, Dragolj, Džankić, Kljovo, Čaušević, Pleh, E. Hodžić, Talović. Igrali su još: Muharem, Kostić, Rašidović, E. Musić, Mašić, Bajrica, A. Jahić, Ćulov,  M. Jahić, E. Hodžić, Mudželet.

Stupčanica 5 : 2 Krivaja
Borac 3 : 2 Moševac
Usora 2 : 2 Rudar
Bosna 1 : 1 Azot
Mošćanica 2 : 0 Ilijaš
Kolina 4 : 0 SAŠK Napredak