Amar Osim: Analizirati ovu utakmicu nemoguće

Amar Osim

Fudbaleri Željezničara i Mladosti rezultatom 4:4 su remizirali u susretu 25. kola Premijer lige BiH odigranom na Grbavici, a Željezničar je do boda došao u posljednjim sekundama meča pogotkom Semira Štilića sa bijele tačke.

Nakon meča svoj komentar istog dao je Amar Osim.

"Nismo pokazivali znakove slabosti u odbrani kao danas u prvim kolima. Taj defanzivni dio nismo uopšte kako treba odigrali, iako smo prema naprijed odigrali efikasno. Današnja utakmica je neobjašnjiva, ne može se uklopiti ni u jednu logiku. Zadovoljni smo pristupom ekipe nakon šokantnih golova, mi smo gubili 3:1 nakon 18 minuta. Pomogao nam je crveni karton da se vratimo, imali smo dominaciju, 4-5 šansi u prvih sedam-osam minuta drugog poluvremena. Dobili su još jedan crveni karton, a mi opet nismo uspjeli da se vratimo. Ova utakmica spada u red onih koje je teško analizirati. Ko god pokuša o njoj reći nešto suvislo, mislim da neće biti u pravu", kazao je Osim.

Široki Brijeg 2 : 2 Krupa
Velež 1 : 0 Sarajevo
Borac 3 : 0 Olimpik
Zrinjski 3 : 0 Radnik
Željezničar 4 : 4 Mladost
Tuzla City 1 : 0 Sloboda