Ljubić zaustavljen u Doboju

Sloga - Ljubić

Fudbaleri Ljubića upisali su drugi uzastopni poraz, pošto su danas u okviru 24. kola m:tel Prve lige poraženi od dobojske Sloge 2:0.

Domaći su do prednosti došli već u 2. minuti. Na vrhu kaznenog prostora, iskosa sa desne strane loptu je prihvatio Đuranović, koji evro golom pogađa suprotni ugao nemoćnog Zeljkovića.

U 15. minuti Ljubić je mogao do izjednačenja preko Aleksandra Žižka čiji udarac brani Marković, u nastavku akcije pokušao je i Mušić, ali je mreža ostala netaknuta. Pet minuta kasnije Sloga je uzvratila preko Golubovića, ali je Zeljković odbranio. Isti akteri u centru pažnje su bili i u 35. minuti, a Zeljković je ponovo uspješniji.

Ono što Goluboviću nije pošlo za nogom u 35. jeste Saviću u 36. minuti kad je udvostručio vođstvo domaćih.

U finišu prvog poluvreme Aleksandar Žižak se nalazi u idealnoj prilici, ali njegov udarac završava pored gola već savladanog Markovića.

Nastavak susreta donio je ne baš dopadljiv fudbal, sa dosta sitnijih prekida, bez nekih ozbiljnijih prilika. Sve vrijedno pomena jesu pokušaji Živkovića u 55. i Segića u 90. minuti, ali je mreža Sloge ostala netaknuta, pa je Sloga u konačnici slavila 2:0, čime je prestigla Ljubić na tabeli.

Prva liga se nastavlja već u srijedu kad će Ljubić ugostiti lidera na tabeli, ekipu Rudara.

Izvor:prnjavor.info

Slavija 1 : 0 Modriča
Zvijezda 09 3 : 0 Drina
Sutjeska 1 : 2 Tekstilac
Željezničar 0 : 0 Leotar
Sloboda 1 : 0 Borac
Rudar Prijedor 6 : 1 Jedinstvo
Sloga 2 : 0 Ljubić