Gosti zadovoljniji pred revanš mečeve baraža

Juče su odigrani prvi mečevi doigravanja za plasman u Prvu ligu Federacije BiH, a gostujuće ekipe ostvarile su pozitivne ishode.

Gradina iz Srebrenika je gostovala Borcu iz Jelaha, a meč je okončan rezultatom 1:1. Gosti su poveli početkom drugog dijela, a pogodak je postigao fenomenalni Samir Isanović sa bijele tačke. Do kraja meča, domaći su ipak uspjeli poravnati, a pogodak je bio djelo Benjamina Djedovića, koji je u igru ušao u 57. minuti. On je pogodio u samom finišu meča.

Tomislav je kao gost sa minimalnih 1:0 slavio kod Podgrmeča u Sanskom Mostu, a pogodak odluke postigao je Josip Stipić u 60. minuti susreta.

Revanši se igraju već u subotu, kada će biti poznati i učesnici Prve lige FBiH za narednu sezonu.