Slaven kao gost savladao Lauš

Slaven je odnio kući sva tri boda. Igrač odluke bio je Bojan Kabić koji je postigao dva pogotka. Jedini gol za domaćina djelo je Njegoša Miljkovića. On je u 72. minuti poravnao rezultat na 1:1,a li je sedam minuta kasnije Bojan Kabić svojim drugom golom presudio domaćinu.

Lauš – Slaven 1:2 (0:1)

Banja Luka.Stadion: Lauš. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Radulović (). Strijelci: Njegoš Miljković 72', [OFK Lauš (Banja Luka)]; Bojan Kabić 42', Bojan Kabić 79', [FK Slaven (Dobrljin)]. Žuti kartoni: Nemanja Škarić 90', [FK Slaven (Dobrljin)];

DOMAĆI TIM: Marko Moconja (G) , Božo Lakić , Damjan Babić , Njegoš Miljković , Radenko Žutić , Aleksandar Prtija (K) , Danilo Dobraš , Boško Papić , Strahinja Stojičić , Danilo Jeličić (od 65' zamijenjen sa Nemanja Kos), Milutin Miodragović (od 65' zamijenjen sa Nemanja Kopanja)

GOSTUJUĆI TIM: Milan Kondić (G) , Aleksandar Radić , Mirko Kolundžija (K) , Ognjen Novaković , Srđan Lončar (od 71' zamijenjen sa Rade Gligić), Bojan Kabić , Nemanja Škarić , Saša Kovačević , Ozren Graonić , Miloš Vuković , Mišo Jelisavac (od 78' zamijenjen sa Mile Kukavica)

Rekreativo 1 : 2 Mladost
13 Skojevki 1 : 2 Krajina
Sloga 1 : 2 Naprijed
Lauš 1 : 2 Slaven
FSA 6 : 0 Svodna
Bratstvo 5 : 2 Crni vrh
Lijevče 9 : 1 Plamen