Nema bodova za Rekreativo

Pad koncentracije i nepažnja na početku i kraju susreta koštala je Rekreativo boda. Domaći su na samom startu, već u drugoj minuti zatresli mrežu Gorana  Blagojevića. Bilo je to u 2. minuti.

Gosti iz Banja Luke se nisu mirili sa porazom, pokušavali su doći do poravnanja i to im je pošlo za nogom u 72. minuti kada je Ognjen Ljuboja pogodio mrežu Milana Zgonjanina.

I kada su svi očekivali da se meč okonča neriješenim rezultatom ’’pojavio se’’ u 90. minuti Igor Golić i postavio konačan rezultat FSA – Rekreativo 2:1.

FSA – Rekreativo  2:1

Prijedor. Stadion: stadion Poljana. Gledalaca: 30. Sudija: Igor Kanjski (). Strijelci: Nemanja Marinović 2', Igor Golić 90', [FK FSA (Prijedor)]; Ognjen Ljuboja 72', [FK Rekreativo (Banja Luka)]. Žuti kartoni: Đorđe Mrda 14', Dragoslav Babić 67', Nemanja Marinović 58', [FK FSA (Prijedor)]; Milan Jokić 12', Vladimir Tešić 41', Srđan Kuzmić 88', [FK Rekreativo (Banja Luka)];

FSA: Milan Zgonjanin (G) , Đorđe Mrda , Igor Golić , Milan Kovačević , Nemanja Marinović (od 70' zamijenjen sa Mladen Došenović), Marko Đenadija (K) , Borislav Mikić , Marko Kovačević , Dragoslav Babić , Željko Stegić , Đorđe Milinković (od 84' zamijenjen sa Svetislav Knežević)

Rekreativo: Goran Blagojević (G) , Saša Jeremić (od 54' zamijenjen sa Aljoša Munjiza), Bojan Railić (K) , Danilo Malić (od 79' zamijenjen sa Dejan Vukoja), Danijel Marković , Milan Jokić , Ognjen Radonjić (od 81' zamijenjen sa Vedran Petrović), Saša Mitrović , Saša Nikolić (od 54' zamijenjen sa Zoran Orašanin), Ognjen Ljuboja , Vladimir Tešić (od 79' zamijenjen sa Srđan Kuzmić)

Sloga 1 : 0 Mladost
Lauš 1 : 0 13 Skojevki
FSA 2 : 1 Rekreativo
Bratstvo 1 : 1 Krajina
Lijevče 3 : 2 Naprijed
Plamen 4 : 0 Slaven