Lester srušio Junajted u spektakularnom meču, nevjerovatan preokret Vulvsa

Fudbaleri Lestera savladali su Mančester Junajted u osmom kolu Premijer lige sa 4-2.

Mejson Grinvud doveo je goste u vodstvo u 19. minuti. Lester je potom krenuo po izjednačenje a prvu šansu nije iskoristio Pereira. Ipak, Lester je izjednačio a strijelac je bio Tilemans. Prvi u nastavku zaprijetio je upravo Belgijanac ali je De Hea odbranio. U 78. minuti, Sujunču je pogodio za 2-1. Četiri minute kasnije, Rašford pogađa za 2-2. Samo minut je trebao Lesteru a preko Vardija vrati vodstvo. U završnici je Daka postavio konačan rezultat.

Aston Vila i Vulverhempton odigrali su fantastičan meč. Vodila je Vila sa 2-0 golovima Ingsa i MeGina. Međutim, gosti se nisu predali te su smanjili preko Saisa. U završnici susreta, Koadi pogađa za 2-2. U sudijskoj nadoknadi pogodio je i Neveš te je donio potpuni preokret svojoj ekipi.

Siti je sa 2-0 savladao Barnli, Sautempton sa 1-0 Lids a Norič i Brajton odigrali su 0-0.

Watford 0 : 5 Liverpool
Aston Villa 2 : 3 Wolverhampton Wanderers
Leicester City 4 : 2 Manchester United
Manchester City 2 : 0 Burnley
Norwich City 0 : 0 Brighton & Hove Albion
Southampton 1 : 0 Leeds United
Brentford 0 : 1 Chelsea
Everton 0 : 1 West Ham United