Prvi poraz Кrajine i pad s trona

Plamen je u Donjem Vodičevu nanio prvi prvenstveni poraz banjalučkoj Krajini koja je prvo mjesto prepustila Mladosti iz Kotor Varoši.
Tim iz Rosulja se držao sve do 15 minuta pred kraj utakmice, kada je Milan Gligić zatresao mrežu gostiju i najavio novi trijumf svog kluba. Poslije toga su domaćini za dva minuta “blic krigom” ovjerili tri boda golovima Nenada Jandrića u 88. i Miloš Babića u 89. minutu.

Plamen – Krajina    3:0 (0:0)

Stadion: FK Plamen u Donjem Vodičevu. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Radulović (Prnjavor). Strijelci: 1:0 Gligić (75), 2:0 Jandrić (88), 3:0 M. Babić (89). Žuti kartoni: Stupar, Kostić, M. Babić (Plamen), Babić (Krajina).
PLAMEN: Ikić, Rajlić, Kostić, Gligić (od 85. Damjanić), Jandrić, S. Babić, Zorić, Knežević, Stošljević (od 65. Popović), Stupar, M. Babić.
KRAJINA: Krčić, Petković (od 90. Tadić), Bobar, Dojčinović, Jakovljević, Ivić, Babić, Savić, Latinović, Ćulum, Tadić.

Mladost 3 : 1 FSA
Lauš 2 : 1 Bratstvo
Sloga 1 : 2 Lijevče
13 Skojevki 2 : 0 Plamen
Rekreativo 1 : 3 Crni vrh
Krajina 9 : 0 Svodna