Miha nadmudrio Murinja, pobjede Milana i Intera uz kiks Napolija

Fudbaleri Bolonje upisali su novu pobjedu. Ekipa Siniše Mihajlovića savladala je Romu sa 1-0.

Prvu šansu na meču imala je ekipa Žozea Murinja ali je Ejbraham nije iskoristio. U 25. minuti, Bolonja je povela. Strijelac fantastičnog gola bio je Svanberg. U nastavku su gosti bili bolji. Mkhtarjan je imao prvu šansu ali je nije iskoristio. Šanse je imao i Ejbraham ali je ostalo 1-0.

Inter je upisao rutinsku pobjedu. Ekipa Simonea Inzagija savladala je Speciju sa 2-0 a strijelci su bili Galjardini i Martinez. Milan je sa 3-0 savladao Đenovu u gostima. Ibrahimović je dao prvi a potom je Mesijas postigao dva gola.

Sasuolo je nakon pobjeda nad Juventusom i Milanom, uzeo bod Napoliju. Vodili su gosti golovima Ruiza i Mertensa sa 2-0. Međutim, golovima Skamake i Ferarija, Sasuolo je došao do važnog boda.