Poraz Naprijeda od Bratstva

FK Naprijed Banjaluka

Fudbaleri Naprijeda poraženi su – 1:3 na gostovanju u Kozaruši kod Prijedora u duelu protiv Bratstva iz Kozarca u 21. kolu Regionalne lige Republike Srpske, grupa zapad.
Već poslije 34 uvodna minuta domaćin je vodio ubjedljivim rezultatom 3:0 i tada je bilo jasno da Bratstvu ostaju bodovi, a u 82. minutu rezervista Nikola Jovićević je samo ublažio poraz gostiju. Tako su izabranici trenera Amera Muhurdarevića propustili priliku da se pobjedom protiv direktnog rivala bodovno približe ekipi iz Kozarca, ali i timovima iz gornjeg dijela tabele.
U sljedećem 22. kolu prvenstva regionalni ligaš s Obilićeva biće domaćin ekipi Lijevča iz Nove Topole u Krupi na Vrbasu. Taj meč biće odigran u subotu, 30. aprila sa početkom u 16.30 časova.

Bratstvo – Naprijed    3:1 (3:0)

Stadion: FK Mrakovica u Kozaruši. Gledalaca. 70. Sudija: Nikola Vujat (Gradiška). Strijelci: 1:0 A. Bahonjić (2), 2:0 Ar. Brkić (23) 3:0 Bojinović (34 – autogol), 3:1 Jovićević (82). Žuti kartoni: Daumić, A. Bahonjić (Bratstvo), Velaja, D. Diljević (Naprijed).
BRATSTVO: Čaišević, A. Bahonjić (od 90+1. Sadiković), Jurišić, Savić, Deumić (od 46. Huskić), Garić, Vujković (od 90+1. Fazlić), Babić (od 67. M. Bahonjić), Ar. Brkić, Emini (od 22. Žerić), Grahovac.
NAPRIJED: N. Diljević, Čivčić, Ducanović, Novković, Bradalo (od 46. Tadić), Velaja (od 83. Ivanković), Bojinović, Strika, D. Diljević, Kremenović, Savanović (od 46. Jovićević).

Mladost 3 : 1 FSA
Lauš 2 : 1 Bratstvo
Sloga 1 : 2 Lijevče
13 Skojevki 2 : 0 Plamen
Rekreativo 1 : 3 Crni vrh
Krajina 9 : 0 Svodna