XS
SM
MD
LG

Službena lica drugih liga u sezoni 2022/2023

DRUGA LIGA "ZAPAD"

Posmatrači suđenja: Joco Radić, Davorin Zrnić, Predrag Đurđević, Dalibor Škrbić, Nikola Crnadak, Veljko Slaamić, Zoran Drinić, Zoran Radaković, Miran Kolar, Stojan Stefanović, Željko Radusin, Vedran Simić, Brane Jekić, Branko Trkulja, Milan Tadić, Duško Bundalo, Zoran Strunić, Igor Radaković, Mladen Stupar

A lista sudija: Dejan Smiljić, Predrag Erletić, Nemanja Davidović, Dean Jokić, Slaviša Šarić, Filip Sredojević, Slaviša Jovanić, Slaviša Mitrović, Nikola Pećanac, Bojan Džepina, Duško Puvača, Milan Garić, Nikola Garić, Vladimir Ančić, Mišo Mačkić, Dejan Radić, Nemanja Pilipović, Milan Radulović, Borislav Radić, Petar Tepić, Dušan Ristić

B lista sudija: Ljubiša Lukić, Nenad Vujić, Vladan Todorović, Zoran Bilbija, Bojan Jović, Bojan Veselinović, Jovica Knežević, Dragan Rajlić, Dejan Milovac, Vlade Slijepčević, Dušan Marić, Igor Pašić, Momčilo Pavlović, Goran Jović, Boban Ristić

Delegati: Aleksandar Gajić, Mlađen Vidačković, Draško Anđelić, Oliver Marković, Miroslav Aleksić, Goran Trivić, Dejan Dedić, Milan Bulajić, Dejan Tomić, Vitomir Misimović, Slavoljub Žujić, Dragan Aleksić, Dalibor Gvozdić, Mario Milijašević, Branko Baškalo, Marko Trninić, Rade Pilipović, Aleksandar Dodig, Stefan Ličina, Milan Despotović, Predrag Pajić, Slobodan Kovačević, Vjekoslav Čakarević, Ljubiša Čelić, Stevo Stupar, Srđan Starčević, 

DRUGA LIGA "ISTOK"

Posmatrači suđenja: Zoran Taborin, Milorad Jugović, Dragoslav Damjanović, Miodrag Novaković, SAša Andrijašević, Ernesto Kukić, Dragiša Đurić, Boško Vasić, Draženko Vukojičić, Dobro Skakavac, Miomir Šiljegović, Rajko Đorđeić, Ljubiša Ristić, Danilo Jasika, Dalibor Božić, Čedomir Vićić, Zdravko Vuković, Rajko Mitrović, Perica Delić, Zoran Mikić, Vaso Mišić, Predrag Milošević, Dragoslav Pljevaljčić

A lista sudija: Rade Aćimović, Radenko Jović, Milana Marković, Boško Lazić, Goran Lakić, Vasilije Milošević, Velibor Vidaković, Dalibor Lukić, Čedomir Milošević, Vladimir Bujak, Igor Ilić, Bojan Pejić, Mladen Popović, Milan Tadić, Uroš Jugović, Nemanja Jovičić, Predrag Kićić, Željko Tekić, Aleksandar Bjelica

B lista sudija: Ranko Vulić, Vojo Zurovac, Vladimir Divčić, Risto Elezović, Bojan Tojić, Jovan Gvozdenović, Dragan Matović, Nebojša Đurić, Nemanja Jovanović, Đorđe Krunić, Rajko Đurić, Srđan Lazić, Filip Papić, Stefan Vujičić

Delegati: Lazo Jovanović, Velibor Ostojić, Mićo Todorović, Zoran Đukanović, Radivoje Ristanović, Milan Đorđić, Radenko Stanojević, Dragan Jovičić, Nenad Jovanović, Aleksandar Vojvodić, Marko Mišić, Cvjetin Maksimović, Milovan Marković, Petar Slagalo, Predrag Mršević, Božidar Curović, Darko Puhalac, Slobodan Elez, Goran Ivković, Miroslav Vuković, Mladen Vujadinović, Duško Kojović, Marko Vučetić, Bogoljub Ćevriz, Dalibor Stupić.

 


Velež 3 : 1 Stakorina
Jedinstvo 4 : 0 Mladost (R)
Hercegovac : Guber
Rudar 1925 2 : 2 Romanija
Budućnost 2 : 2 Proleter
Mladost (G) 1 : 0 Podrinje
Vlasenica 1 : 3 Glasinac 1936
Ilićka 01 : Drina HE
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Jedinstvo 1 1 0 0 3
2 Glasinac 1936 1 1 0 0 3
3 Velež 1 1 0 0 3
4 Mladost (G) 1 1 0 0 3
5 Rudar 1925 1 0 1 0 1
6 Budućnost 1 0 1 0 1
7 Proleter 1 0 1 0 1
8 Romanija 1 0 1 0 1
9 Hercegovac 0 0 0 0 0
10 Ilićka 01 0 0 0 0 0
11 Drina HE 0 0 0 0 0
12 Guber 0 0 0 0 0
13 Podrinje 1 0 0 1 0
14 Stakorina 1 0 0 1 0
15 Vlasenica 1 0 0 1 0
16 Mladost (R) 1 0 0 1 0