Finiš ukrasio meč

Domaća Sloga uspjela je iščupati tri boda u okršaju sa gostima iz Prijedora. Poveli su domaći već u 19. minuti, a strijelac je bio Vedran Nježić.

Sve do 79. minute nije bilo promijene rezultata da bi tada Goran Zelenac povisio na 2:0.

Gosti se nisu predavali, već su dvije minute kasnije matirali Miodraga Dabića, a pogodak je djelo Stefana Crnobrnje.

Domaćin je ipak do kraja uspio sačuvati prednost i upisati tri boda na svoj konto.

Sloga (S) – FSA Prijedor 2:1 (1:0)

Srbac. Stadion: Gradski stadion FK 'Sloga', Srbac. Gledalaca: 70. Sudije: Dean Jokić (), Strijelci: Vedran Nježić 19', Goran Zelenac 79', [FK Sloga (Srbac)]; Stefan Crnobrnja 81', [FSA (Prijedor)]. Žuti kartoni: Igor Kukić 71', Jovan Remić 86', [FK Sloga (Srbac)]; Nemanja Marinović 83', [FSA (Prijedor)];

Sloga: Miodrag Dabić (G) , Siniša Novaković (85. Dragan Vajukić), Husejin Zukanović , Stefan Šervel (66. Andrej Cvijetić), Nikola Vajukić , Vedran Nježić , Slaven Karamehić , Radan Zelenac (K) (56. Igor Kukić), Jovan Remić , Goran Zelenac , Aleksandar Kondić

FSA Prijedor: Milan Zgonjanin (G) , Miloš Rečević , Marko Đenadija (75. Dragoslav Babić), Igor Golić , Danilo Grbić (58. Stefan Radulović), Milan Kovačević , Nemanja Marinović , Borislav Mikić , Stefan Crnobrnja , Željko Stegić , Nemanja Knežević

Proleter 1 : 0 Ukrina
Gorica 3 : 2 Sloga (T)
Jedinstvo 5 : 1 Borac (Š)
Polet 1926 1 : 1 Čelinac
Borac (KD) 2 : 0 Brdo
BSK 3 : 1 Dubrave