Sigurne pobjede Slavije protiv Mladosti

Pioniri i kadeti Slavije ugostili su danas na svom terenu Mladost iz Rogatice u utakmicama petog kola lige Republike Srpske grupa "jug", te slavili dvije pobjede od po 4:0.

U konkurenciji kadeta Mladost je odolijevala Slaviji prvo poluvrijeme. Na golu je Orašanin bio siguran, ali je i on kapitulirao u 52. minuti, nakon čega je i izašao iz igre, a Slavija je uspjela postići još tri gola. Mihailo Trifković je ušao u 51. minuti, odmah postigao i gol za 1:0, kasnije i još dva za hettrik, a jedan je dodao Damjan Koprivica.

Pioniri Slavije su slavili istim rezultatom, a do pobjede su došli golovima Simića, Babalja, Šehovca i Popovića

REZULTATI I TABELA PIONIRI
REZULTATI I TABELA KADETI

SLAVIJA - MLADOST (R) 4:0 (1:0) PIONIRI
Pomoćni teren FK Slavija
Gledalaca: 40
Sudija: Damjan Koprivica (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Simić 23, 2:0 Babalj 42, 3:0 Šehovac 55, 4:0 Popović 61p
Žuti kartoni: -

SLAVIJA: Tatar, Sikima (od 52. Toskić), Đerić (od 36. Stojanović), Močević (od 36. Šehovac), Mijović (od 36. Babalj), Topalović (od 36. Županc), Stanković (od 36. Milidrag), Tošić (od 36. Nedić), Avram (od 40. P. Trapara), Simić (od 36. Popović), Senić

MLADOST: Masal, Đokić, Planojević, Tanasković, Obradović, Džida, Andrić (od 53. Frganja), Jovičić (od 45. Perišić), Nešković (od 53. Ujić), Zimonjić ,L. Nešković

SLAVIJA - MLADOST (R) 4:0 (0:0)
Sudija: Nikola Popovac (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Trifković 52, 2:0 Koprivica 61, 3:0 Koprivica 72, 4:0 Koprivica 76
Žuti kartoni: Jovanović (Mladost)

SLAVIJA: Kokot, Taušan (od 64. Marčetić); Kuljanin, Timotija (od 66. Stupar), Andrić (od 41. Elez), Purković (od 56. Lale), Kuzman (od 51. Trifković), Stjepić (od 41. Radulović), Simić, Forcan (od 56. Papaz), Motika (od 41. Koprivica)

MLADOST: N. Orašanin (od 54. Arbinja), Andrić (od 64. Glogovac), Nešković, Bojat (od 64. Pečenica), Planinčić, Marijanović, Jovanović, Karišik (od 54. Z. Orašanin), Janković, Cvijetić (od 64. Limić)

Romanija 2 : 6 Glasinac 1936
Famos 1 : 1 Slavija
Drina HE 4 : 0 Mladost