Sigurna Krupa

Krupa

Gosti iz Krupe su sigurnom i efikasnom igrom lako izborili plasman u naredno kolo Kupa Republike Srpske.

Bili su oni i pred početak meča apsolutni favoriti, a tu su ulogu i opravdali.

Pitanje pobjednika, ako se i postavljalo, igrači Krupe su riješili još u prvom poluvremenu. Taj dio igre su dobili sa 2:0, a mrežu Pavla Glišića su tresli Aleksandra Petrović i Slobodan Đekić.

Nastavak je donio jednu mirniju igru gostiju. Nisu se pretjerano trudili u ofanzivi, a mirnom igrom su čuvali prednost, da bi dva minuta prije odlaska u svlačionicu Dušan Čelar, postigao treći gol za Krupu i postavio konačan rezultat.

Kozara – Krupa 0:3 (0:2)

Gradiška. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 0. Sudije: Danijel Perić (Bijeljina), Strijelci: Aleksandar Petrović 21', Slobodan Đekić 42', Nemanja Raković 42', Dušan Čelar 88', [Krupa (Krupa na Vrbasu)]. Žuti kartoni: Filip Šćekić 42', [Kozara (Gradiška)]; Vasilije Jotić 83', [Krupa (Krupa na Vrbasu)];
Kozara: Pavle Glisic (G) , Salvador John Pliego , Filip Šćekić (66. Aleksandar Malbašić), Savo Veljkić (75. Berin Torlaković), Aljosa Blagojevic , Srboljub Jandrić , Slaviša Pejić , Marko Despotović , Aleksandar Komlenić (46. Aleksa Raca), Drago Maksimović (69. Bane Matić), Duško Pepić (K) (66. Danilo Ilić)

Krupa: Mladen Milošević (G) , Živko Bubić (57. Genaro Bautista Lelli), Džafo Hadžić (79. Vasilije Jotić), Slobodan Đekić , Nebojša Babić (K) , Nikola Mitrović , Ljubiša Nikodinović , Alen Nuhanović (72. Ajdin Redžić), Ognjen Krneta (72. Dušan Čelar), Aleksandar Petrović (57. Kristijan Penić), Nemanja Raković