Nula u Gacku, u Mladosti ponovo nezadovoljni suđenjem

Fudbaleri gatačke Mladosti remizirali su u 14 kolu Druge Lige RS grupa istok protiv Drine HE bilo je 0-0.

Domaći bolje otvaraju utakmicu i Pušara u 4 minuti pogađa prečku nakon toga Pušara opet šutira tik preko prečke.
Gosti su uzvratili u 15 minuti kad je gostujući igrači Damjnaović pogodio statitvu. Pred kraj prvog poluvremena Ćeranić je pokušao glavom šutirao je ravno u golmana gostiju,takođe Žarković je odigrao lošu povratnu loptu do koje Ćeranić nije mogao doći.

Početkom drugog poluvremena počinje cirkus u režiji sudije Marjanovića,prvo je dosudio slobodan udarac za Drinu,kada je Pejović sa 18 metara šutirao preko gola. Da bi nakon toga svirao faul,a trebao je pustiti prednost ali je isključio Mrkovića. I sa igračem manje domaći su imali inicijativu,dok su gosti vrebali iz kontra napada,kapiten domaćih Goranović je pogodio prečku. Iz domaće ekipe poslije utakmice zbog suđenja sudije iz Bijeljine imali su velike prigovore.

Gosti su imali obećavajuću situaciju,ali je domaći golman Matković pokupio loptu ispred Damjanovića. Takođe Damjanović je mogao da kazni promašaje domaćih ali se još jednom istakao domaći golman.

Mladost(G)-Drina(HE) 0-0

Mladost (G) Matković,Mrković,Avdalović,Kandić,Slijepčević,Drakul,Goranović(K),Pušara, Zečević,Žarković(od 46 Šarenac),Ćeranić

Drina (HE) Karišik,Šimšić,Pejović,Simić,Sarić,Pjevačjčić,Grujić,Marković(K),Damjanović,Sekulić,Lozo

Velež 7 : 1 Ilićka 01
Vlasenica 1 : 1 Drina HE
Mladost (G) 3 : 2 Glasinac 1936
Budućnost 7 : 2 Podrinje
Rudar 1925 3 : 2 Proleter
Hercegovac 1 : 2 Romanija
Jedinstvo 3 : 1 Guber