XS
SM
MD
LG

Lukavac čeka Kaskadu

Tešanj

U okviru 3. kola grupe Sjever Prve  futsl lige  Federacije BiH  trećaplasirani Lukavac je domaćin gračaničkoj Kaskadi, goraždanska Drina će gostovati u Odžaku gdje je dočekuje istoimeni sastav, Banovići će ugostiti sastav Liliuma.

Subota,   19. novembar,

Lukavac   : MNK Lukavac -  MNK Kaskada, Sportska dvorana Lukavac  u 19:00 sati,  prvi sudija : Alen Serdarević  (Vitez), drugi sudija: Ernad Korman (Bugojno), delegat : Mladen Živković  (Kostrč).

Odžak : MNK Odžak – MNK Drina , Sportska dvorana Odžak dvorana „“ u 17:00 sati,   Dževd Vrbić (Lukavac), i Read Mehanović (Tuzla) , Adis Džuzdanović  (Živinice) .

 Nedjelja, 20. novembar,

 Banovići : MNK Banovići – FC Lilium, JU „Sportsko kulturni centar u 18:30 sati, Muris Mehinović (Lukavac) i Edin Kadrić (Tuzla), Elmir Gazetić (Tuzla).

 Slobodna ekipa, KMF Lux  .

Najava, 3. kolo  Prva futsal  liga FBiH, grupa Centar

U grupi Centar Futsal Željo je domaćin Fojinci, Vitez tešanjskom sastavu Futsal Team i Usora zeničke Neimare.

Subota, 19. novembar,

Sarajevo  : FK Futsal Željezničar  - MNK Fojnica , SD Novo Sarajevo  u 20:00 sati, Jasmin Ušanović  i  Zahid Isaković, Almedin Mršo svi Goražde,  .

 Vitez :  KMF Vitez - MNK Futsal Team , Gradska dvorana  u 19:00 sati, Mirza Tičić i Amar Kapo oba Sarajevo , Mensur Hodžić (Zenica),

 Usora   : MNK Usora- MNK Neimari , OŠ „Ivan fra Frano Jukić „Sivša  u 20:00 sati,  Armin Gibić i Amel Omerčić, Esad Iskrić svi Gradačac ..

 Slobodna ekipa, MNK Žepče .

Najava, 3. Kolo, Prva futsal liga FBiH, grupa, Zapad

U grupi Zapad sve utakmice se igraju u subotu 19. novembra, u Donjem Vakufu Radnik 2022 je domaćin cazinskoj ekipi Buba Mara, MNK Bihać će u Cazinu ugostiti Futsal klub Bužim i u Velikoj   Kladuši Mujo Hrnjica igra protiv NK Jajce.

Subota, 19. novembar,

Donji Vakuf : MNK Radnik 2022- MNK Buba Mara , Sportska dvorana Donji Vakuf u 17:00 sati, Oliver Žilić (Vitez) i Nezir Kutić (Busovača), Kemal Topalović  (Kačuni).

Cazin  : MNK Bihać 1260 - Futsal klub Bužim  , Dvorana Cazin  u 18:00 sati, Muharem Dedić (Bihać) i Anel Burnić (Sanski Most), Edin Džanić (Bihać) .

Velika Kladuša   : MNK Mujo Hrnjica - NK Jajce , Gradska sportska dvorana Velika Kladuša  u 19:00 sati, Muamer Imočanin  (Donji Vakuf) i Ekrem Šišić  (Busovača), Adnan Dupanović  (Bosanska Krupa).

 Slobodna ekipa, FK Konjodor.

Prva futsal liga FBiH grupa Jug,

U grupi Jug dvije ekipe Iskra Vrbas i Čapljina koje su na prva dva mjesta na tabeli, u subotu 19. novembra su domaćini sastavu Mostarske kiše, odnosno Rudniku, dok je futsal Plemiči u nedjelju 20. novembra  ugostiti sastav MNK Seljak iz Livna.

 Subota, 19. novembar,

Donji Vakuf : MNK Iskra Vrbas -  MNK Mostarske kiše , Sportska dvorana Donji Vakuf u 19:30 sati, Adnan Žgalj i Haris Avdić, Alija Gluhović svi Sarajevo, () i  (),   ().

 Čapljina : MNK Čapljina – HMNK Rudnik, GŠD Čapljina u 20:00 sati, Anel Puce i Luka Čabarkapa, Igor Mehler  svi Mostar,

 Nedjelja, 20. novembar,

Mostar  : HFC Zrinjski  - MNK Seljak , SD  Bijeli Brijeg u 19:30 sati, Selmin Osmančević i Salen Alihodžić oba Zenica, Ivica Mikulić (Široki Brijeg).

 Slobodna ekipa, MNK Čulin Mlin  .

 

 

 

          

 

 


Rudnik : Čapljina
Mostarske Kiše : Iskra Vrbas
Seljak : Zrinjski
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Čulin Mlin 8 7 1 0 22
2 Čapljina 8 7 0 1 21
3 Zrinjski 7 4 1 2 13
4 Iskra Vrbas 8 4 1 3 13
5 Seljak 8 2 1 5 7
6 Mostarske Kiše 8 0 1 7 1
7 Rudnik 7 0 1 6 1