XS
SM
MD
LG

Srebrenik domaćin Odžaku

Buba Mara

Utakmicama  5. kola Prve lige FBiH, grupa Sjever  se sastaju posljednje plasirana  Kaskada i četvrtoplasirani Lilium, petoplasirani  Lukavac je domaćin drugoplasiranoj ekipi Banovići.

Pretposljednja goraždanska Drina je domaćin šestoplasiranoj ekipi Živinicama i lider na tabeli Srebrenik prima u goste trećaplasirani  Odžak.

Subota 2. decembar,

Goražde :  Drina -  Živinice u 16:30 sati, Gradska dvorana „Mirsad Hurić“, Prvi sudija : Mirza Fetić (Zenica),  Drugi sudija : Selmin Osmančević (Zenica), delegat : Malik Likić (Vareš) .

Srebrenik : Srebrenik - Odžak  u 16:00 sati,  SRC Srebrenik, Muris Mehinović (Lukavac) i Tarik Halilović (Gradačac), Elmir Gazetić (Tuzla) .

Nedjelja, 3 decembar,

Lukavac : Lukavac -  Banovići   u 19:30 sati, Sportska dvorana Lukavac, Read Mehanović (Tuzla) i Kenan Bekrić (Tešanj), Benjamin Alić (Tešanj).

Gračanica :  Kaskada –  Lilium  u 16:00 sati, Gradska dvorana „Luke“, Muris Mehinović (Lukavac) i Edin Kadrić (Tuzla), Elvis Huseinbašić (Banovići) .

U grupi Centar u Donjem Vakufu  Iskra Vrbas koja je bez bodova, ugošćuje  lidera na tabeli Futsal Tim Tešanj, Usora čeka  ekipu  Žepče.

Petoplasirani Vitez je domaćin trećeplasiranoj ekipi  Jajce i u Fojnici šestoplasirana domaća  Fojnica igra protiv Radnika 2022.

Subota, 2. decembar,

Donji Vakuf :  Iskra Vrbas – Futsal Team Tešanj u 19:00 sati, Dvorana Donji Vakuf, Mirudin Osmančević (Novi Travnik) i Andrija Dolić (Prozor- Rama), Almir Bašić (Bugojno).

Nedjelja, 3. decembar,

Usora :  Usora - Žepče u 19:00 sati, OŠ Ivan fra Jukić Sivša, Ekrem Šišić i Nezir Kuti oba Busovača ,Mišo Slišković (Novi Travnik) .

Vitez :  Vitez -   Jajce u 20:00 sati, Gradska sportska dvorana Vitez, Jasmin Ušanović i Senad Aleta, Almedin Mršo, svi Goražde .

Fonjica :  Fojnica  -  Radnik 2022  u 18:00 sati, OŠ „Mushin Rizić“ Fojnica, Maid Bejzić (Novi Šeher) i Semin Mamela (Breza), Nermin  Sivro (Vitez).

U grupi Jug fenjeraš Rudnik koji je bez boda, igra protiv sastava  Rame, u Livnu se igra gradski derbi između vodeće ekipe Čulin Mlin i sastava Seljak.

U Mostaru trećeplasirani Velež igra sa ekipom Konjic koji je pretposljednji i drugoplasirani Zrinjski čeka  šestoplasiranu ekipu Čapljinu.

Subota, 2. decembar

Livno :  Čulin Mlin - Seljak   u 19:00 sati,  , Sportska dvorana „Dalibor Perković – Dali“ , Ante Padro i Ante Čeko, Mate Madžar svi Livno .

Nedjelja, 3. decembar,

Mostar : Velež -  Konjic   u 13:00 sati, USRC Midhat Hujdur , Elmedin Padalović (Buturović Polje) i Anis Kalajdžić (Mostar), Mario Čilić (Čitluk)  .

Mostar  :  Zrinjski - Čapljina u  20:00 sati , SD Bijeli Brijeg, Anel Puce (Mostar) i Josip Ćuže (Široki Brijeg), ArminĆerić (Čapljina) .

Mostar :  Rudnik –  Rama u 17:30 sati, SD Bijeli Brijeg, Ivica Brešić (Livno) i Ivo Ćaleta (Kupres), Ivo Karačić (Biletić Polje).

U grupi Zapad  drugoplasirana ekipa  Mujo Hrnjica, je domaćin petoplasiranoj ekipi  Bihać, trećeplasirani  Bužim čeka petoplasiranu  Spartu.

Šestoplasirana ekipa Dječaci sa Une igra sa liderom, Buba Mara i poslednjeplasirana ekipa Brekovica će ugostiti Borac .

Subota, 2.decembar,

Velika Kladuša : Mujo Hrnjica - Bihać 1260   u 19:00 sati, Gradska sportska dvorana Velika Kladuša, Anel Burnić i Samir Mehmedović obaSanski Most , Salih Hodžić (Cazin).

Bihać :  Dječaci sa Une – Buba Mara u 20:00 sati, Sportska dvorana Tehnićke škole, Belmin Fajić (Bihać) i Almir Karajić (Velika Kladuša), Šerif Hušidić (Velika Kladuša).

Bužim :  Bužim – Sparta u 19:00 sati, Sportska dvorana Bužim, Adnan Kasupović (Bihać) i Badema Tahirović (Cazin), Irfan  Budimlić (Cazin).

Nedjelja, 3. decembar,

Bihać : Brekovica -  Borac   u 19:00 sati, Sportska dvorana Tehničke škole, Muhare Dedić i Adnan Kasupović oba Bihać , Elvis Prošić (Cazin).

Slobodna ekipa, Konjodor .


Mostar SG : Sarajevo
Radnik MD Šop : MNK Hercegovina
Salines : Sloboda Kompred
Sloga : Željezničar
Borac : Brotnjo
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnik MD Šop 12 10 1 1 31
2 Mostar SG 12 8 1 3 25
3 Sloga 12 7 1 4 22
4 Željezničar 12 6 2 4 20
5 Sarajevo 12 5 3 4 18
6 Salines 12 6 0 6 18
7 MNK Hercegovina 12 5 0 7 15
8 Borac 12 4 2 6 14
9 Sloboda Kompred 12 3 0 9 9
10 Brotnjo 12 1 0 11 3