XS
SM
MD
LG

Lukavac čeka Lilium

Čulim mlin

U okviru 4. kola grupe Sjever lider Lukavac je domaćin fenjerašu sastavu Lilium Doboj Istok, drugoplasiran brčanski Lux igra derbi kola kao domaćin protov Banovića, a gračanička Kaskada sastavu Odžak.

Subota,   26. novembar,

 Velika Brijesnica  : FC Lilium - MNK Lukavac , JU OŠ „Brijesnica“  u 16:00 sati,  prvi sudija : Mirza Fetić  (Zenica), drugi sudija: Kenan Bekrić (Tešanj), delegat : Benjan Alić  (Tešanj).

 Brčko Distrikt  : KMF Lux - MNK Banovići  , Dvorana „Ekonomske škole“ u 18:30 sati, Armin Gibić (Gradačac), i  Mario Grgić (Odžak),  Juro Ilić   (Potočari) .

 Nedjelja, 27. novembar,

 Gračanica : MNK Kaskada -  MNK Odžak Gradska dvorana „Luke“ u 16:00 sati, Edin Kadrić (Tuzla) i Tarik Halilović (Hradačac),  Elvis Huseinbašić (Banovići).

Slobodna ekipa, MNK Drina  .

U grupi Centar prve četiri ekipa na tabeli igraju međusobno susrete, u Tešnju Futsal Team ugošćuje Futsa Željezničar, a zenički Neimari Viteza, sve ekipa imaju po 6 bodova, u Žepču istoimena ekipa će ugostiti sastav Usore.   

 Subota, 26. novembar,

Zenica   : MNK Neimari – KMF Vitez   ,  Gradska Arena Zenica u 20:00 sati, Haris Avdić i Adnan Žgalj, Elvis Šatrović  svi Mostar .

Žepče   :  MNK Žepče – KMF Usora  , Sportska  dvorana KŠC Don Bosco u 19:00 sati, Anel Puce i Anis Kalajdžić. Igor Mehler svi Mostar,

Nedjelja, 27. novembar,

Tešanj  : MNK Futsal Team – FK Futsal Željezničar, Sportsko rekreacioni centar Tešanj  u 20:00 sati, Dževad Mršić (Lukavac) i Read Mehanović (Tuzla), Besim Mešić (Kalesija) .

Slobodna ekipa, MNK Fojnica .

U grupi Zapad cazinska Buba Mara dočekuje sastav Mujo Hrnjica koji je u prva tri kola maksimalan, 9 bodova, fenjeraš Jajce će ugostiti MNK Bihać, dok je bužimski Konjodor koji bi trebao imati lagani domaći zadatak u susretu sa Radnikom 2022.

Subota, 26. Novembar,

Jajce : NK Jajce – MNK Bihać 1260 , Gradski stadion „Mračaj“ u 18:00 sati, Alen Serdarević   (Vitez) i Ernad Komad  (Bugojno), Sanel Došlić  (Donji Vakuf).

 

Cazin  : MNK Buba Mara – MNK Mujo Hrnjica , Dvorana Cazin  u 19:00 sati,  Muharem Dedić i Edin Zjakić, Edin Džanić  svi Bihać.

Bužim   : FK Konjodor – MNK Radnik 2022 , Gradska sportska dvorana Bužim  u 18:00 sati, Anel Burnić (Sanski Most) i  Belmin Fajić (Bihać), Salih Hodžić   (Bihać).

Slobodna ekipa, Futsal klub Bužim.

U grupi Jug sve utakmice se igraju u nedjelju 27. novembra, dvije prvoplasirane ekpe koje su maksimalne , 9 bodova, gostuju, Čapljina igra u Lvnu protiv sastava Čulin Mlni a, Iskra Vrbas igra u Mostaru protiv Rudnika, dok se u Mostaru igra gradski derbi Mostarske Kiše ugoščuju Zrinjski .

Subota, 27. Novembar,

 Mostar : MNK Mostarske kiše – HFC Zrinjski, USRC  Mithad Hujdur Hujke u 15:30 sati, Anis Kalajdžić i Luka Čabrkapa, Mirza Muraspahić  svi Mostar.

Mostar : HMNK Rudnik – MNK Iskra Vrbas, SD Bijeli Brijeg u 14:00 sati, Anel Puce  (Mostar)i Josip Ćuže (Široki Brijeg), Armin Ćerić (Čapljina),

Livno  : MNK Čulin Mlin – MNK Čapljina  , SD „ Dalibor Perković – Dali“ u 14:00 sati, Alen Serdaravić  (Vitez) i Muamer Imočanin (Donji Vakuf), Mišo Slišković (Novi Travnik) .

Slobodna ekipa, MNK Seljak  .


Rudnik : Čapljina
Mostarske Kiše : Iskra Vrbas
Seljak : Zrinjski
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Čulin Mlin 8 7 1 0 22
2 Čapljina 8 7 0 1 21
3 Zrinjski 7 4 1 2 13
4 Iskra Vrbas 8 4 1 3 13
5 Seljak 8 2 1 5 7
6 Mostarske Kiše 8 0 1 7 1
7 Rudnik 7 0 1 6 1