Crni Vrh iznad Šamca

Fudbaleri Crnog Vrha izvojevali su važnu pobjedu na gostovanju u Šamcu protiv domaćeg Borca i to ubjedljivu rezultatom 4:1.

Već poslije pet minuta mreže su se tresle na obje strane, u 4. minutu Nenad Lazić je doveo domaćina u vođstvo, a 60-tak sekundi kasnije izjednačio je Luka Vukosavljević, koji je u 18. minutu donio potpuni preokret, pa se na odmor otišlo rezultatom 1:2.
Nastavak je donio još dvije lopte u mreži golmana Marijana Maslića. Filip Cvijetić je u 57. minutu povisio na 3:1, da bi konačan rezultat postavio Nedeljko Grabovac u 72. minutu.

Borac (Š) - Crni Vrh    1:4 (1:2)

Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudije: Nemanja Pilipović (Prijedor) [Glavni], Zoran Bilbija (Rasavci) [Pomoćnik], Nemanja Davidović (Prijedor) [Pomoćnik], Strijelci: Nenad Lazić 4', [Borac (Šamac)]; Luka Vukosavljević 5', Luka Vukosavljević 18', Filip Cvijetić 57', Nedeljko Grabovac 72', [Crni vrh (Jaružani)]. Žuti kartoni: Darko Đurić 21', Bojan Jaćimović 33', Janko Dujmušić 43', [Borac (Šamac)]; Dejan Subić 47', Oleg Damjanić 68', [Crni vrh (Jaružani)];
BORAC (Š): Marijan Maslić (G) , Sergej Bukva , Bojan Jaćimović (K) , Nikola Dakić , Janko Dujmušić , Nenad Lazić , Jovan Sjenčić , Cvijetin Šikanić , Darko Đurić , Bojan Pupčević , Perica Maksimović
CRNI VRH: Nenad Račić (G) , Marko Đukanović (K) (66. Nemanja Milaković), Aleksandar Aulić , Darko Rogić , Oleg Damjanić , Dejan Subić , Goran Zelenika , Nedeljko Grabovac (82. Konstantin Brdan), Filip Cvijetić (66. Nikola Rogić), Luka Vukosavljević (73. Luka Mizdrak), Dejan Diljević (82. Ivan Stanković)

Sloga (S) 2 : 0 Proleter
BSK 4 : 1 Progres
Borac (KD) 3 : 1 Crni vrh
Polet 1926 3 : 2 FSA
Jedinstvo 5 : 3 Dubrave
Gorica 2 : 1 Brdo