Ćeranić i Matković srušili Ilićku

Fudbaleri gatačke Mladosti savladali su 28 kolu ekipu Ilićke iz Brčkog 1-0 (1-0).

Domaći su bolje otvorili utakmicu i poveli u 6' minuti kada je prvi topnik gačana Rajko Ćeranić pogodio za 1-0. Nakon toga terenska inicijativa gostiju koji maše veliku priliku kad Krsmanović maši glavom gol sa tri metra.

Nakon toga Matković ispucava loptu Goranović proigrava Ćeranića koji puta pored gola. U 37' najbolja prilika za goste, Slijepčević ruši Krsmanovića sudija pokazuje na penal. Omić je uzeo loptu, šutirao je u lijevu stranu, ali je Matković ostao miran i odbranio penal.

U 43' Pušara maši čist zicer, sjajno je reagovao golman gostiju koji je bio najbolji pojedinac gostujuće ekipe. U drugom poluvremenu, domaći su se propisno izpromašivali. Tepavčević je šutirao golman gostiju brani. Nakon toga Goranović sa 10 metara maši čitav gol.

Takođe golman gostiju istakao se kad je odbranio Ćeraniću zicer. Gosti su pokušavali dugim loptama, ali je Avdalović je pokupio bukvalno svaku loptu. Što Avdalović nije pokupio pored njega je bio mladi Kandić koji je danas bio odličan.

Mladost Gacko - Ilićka Brčko 1-0 (1-0) Sudija:Kusmuk ( Pale )

Žuti karton: Slijepčević, Tepavčević ( Mladost ) Mićanović,Omić,Antunović,Topalović ( Ilićka )

Mladost: Matković, Avdalović, Kandić, Sudzum, Slijepčević, Pušara (K), Šarenac, Goranović, Tepavčević, Krstojević ( od 86' Stajić), Ćeranić Ilićka: Mićanović (K), Čelik, Omić, Ristić, Todorović, Antunović, Krsmanović, Božić, Petrović, Tomić ( od 75' Topalović), Krstić.

Igrač utakmice: Radenko Matković ( Mladost ).

Velež 7 : 1 Ilićka 01
Vlasenica 1 : 1 Drina HE
Mladost (G) 3 : 2 Glasinac 1936
Budućnost 7 : 2 Podrinje