GOŠK i Stupčanica ne posustaju

Odigrano je 27. kolo m:tel Prve lige FBiH, u Bihaću domaće Jedinstvo je golovima Merdovića i Selman poveo 2:0, Nuhanović je u 28. minuti povećao na 3:0.

U 57.minuti Selman je svojim drugim golom povaćao prednost Bišćana na 4:0.

Golovima u  62. minuti i 67. Bandić je povećao prednost domaćih na  6:0, za katastrofu Zvijezde, najbolji strijelac lige Mujagić je u 69. minuti postigao gol za 6:1.

U Hadžićima domaći Radnik je ugostio kakanjskog Rudar, već u prvoj minuti Ramić je pogodio sopstvenu mrežu za 0:1,  golom Jašarevića  domaći su poravanali u 7. minuti, 1:1,  a Oputa je u  21. minuti  doveo Hadžićane u rezultatsku prednost 2:1. Eldar Rizvo je u 34. povećao prednost domaćih 3:1,

U Banovićima Budućnost je ugostila sastav Tomislava i u 32 . Šiško je doveo goste u prednost, 0:1, u 82. minuti Anel Husić je poravnao na 1:1.

U Lukavcu domaći Radnički je ugostio Gradinu, u 36. minuti Ajdin Hadžić je doveo goste u vođstvo, 0:1, a Mušić je u 67. minuti izjednačio na 1:1.

U Doboju kod Kaknja Mladost je ugostila gračaničko Bratstvo, Faris Hasić je u 77. minuti doveo domaće u prednost 1:0.

Ovo kolo nedjeljnim susretima su zatvorili Stupčanica protiv Travnika koja je slavila  golovima  Karahmedovića  u 70. i Hrvanovića u 88.

Gabelski GOŠK je kao domaćin  porazio Goražde 3:1, Šero je postigao dva gola, 10. i 35. minuta i Hasukić 33. minuta,  gol za Goraždane je postigao Dučić u 39. mnuti.

Rezultati,

Gabela  :  NK GOŠK - FK Goražde   3:1  ( Šero 10 p 35 ' Haskukić 33 ' / Dučić 39 ') .

Maglaj :  BFK Simm Bau  - NK TOŠK 0:0 .

Lukavac : FK Radnički – OFK Gradina 1:1 ( Mušić 67 '' / Hodžić 36 ' )

Olovo :  NK Stupčanica – NK Travnik 2:0  ( Karahmetović 70 ' Hrvanović 88 ' )

Doboj, Kakanj :   FK Mladost  - NK Bratstvo 1:0 (Hasić 87  '  ).

Bihać :  NK Jedinstvo – NK Zvijezda 6:1  (Merdović 6' Selman 23 ' 57'   Nuhanović 31 ' Bandić 62 ' 67 '/Mujagić 69 ' )

Hadžići :  FK  Radnik -  FK Rudar 3:1  (Jašarević 7 ' Oputa 21 ' Rizvo 34 '/ Ramić 1 ' AG ) .

Banovići :  FK Budućnost – NK Tomislav 1:1  ( Husić 81 '/ Šiško 32'  ).