Tomašević pogodio za bod

Fudbaleri Glasinca i Famosa podijelili su danas po bod u 7. kolu Omladinske lige Republike Srpske grupa "Jug" odigravši 3:3 na stadionu "Bara":

Sa dva gola Uroša Debelnogića Glasinac nakon 23 minute igre vodi sa 2:0. Uzvraća Famos golom Nikše Tomaševića i sa tim rezultatom se odlazi na odmor. Djelovalo je da Glasinac ide ka pobjedi, a onda rezervista Aljoša Mrđa pogađa za 2:2.

Sada se činilo da će završiti nerješenim, ali u samoj završnici još dva pogotka. Prvo Srđan Čortan pogađa u 89 minuti za 3:2, a Nikša Tomašević postavlja konačnih 3:3.

GLASINAC - FAMOS 3:3 (2:1)
Stadion "Bara", Sokolac
Gledalaca: 30
Sudija: Andrej Matović (Pale)
Strijelci: 1:0 Debelnogić 5, 2:0 Debelnogić 23, 2:1 Tomašević 42, 2:2 Mrđa 81, 3:2 Čortan 89, 3:3 Tomašević 90
Žuti kartoni: -

GLASINAC: Marijanović, Čortan, Marić, Ćirjanić, Radonja, Debelnogić (od 46. Pajić), Maksimović, Novosel, Maričić, KOsorić, Kapović

FAMOS: Lakić, Mi. Vukadin (od 74. Topalović), Mastilo, Dragović, Gavrilović (od 46. Ma. Vukadin), L.Ančić, Drakul, A. Ančić, Vujadin, Buljević (od 46. Mrđa)

Slavija 4 : 1 Famos
Drina HE : Glasinac 1936