Jang Bojs zaustavio Glasinca u baražu

FK Glasinac 1936

Fudbaleri sarajevskog Jang Bojsa savladali su u revanš meču polufinala završnice kadetskog prvenstva Kantona Sarajevo Glasinca sa 3:1.

Poslije 2:1 na Sokocu u prvom meču to im je bilo dovoljno da se plasiraju u finale za prvaka kantona.

Autogolom Mihajla Pantića već u trećoj minuti počinje ova utakmica, a prednost duplira Bačić u 17. minuti.

Stvari na početak vraća Luka Novosel u 31. minuti i to je bio rezultat prvog poluvremena, da bi iz penala u 53. minuti Bekir Arnaut postigao treći, odlučujući gol, za Jang Bojs.

Utakmica je obilovala sa žutim kartonima, a zanimljivo je da je sudija Kemal Ćurt pred penal dao i žuti karton fudbaleru Glasinca na klupi, Nikoli Radiću, zbog snimanja utakmice mobilnim telefonom.

JANG BOJS - GLASINAC 3:1 (2:1)