Kadetima Širokog tri boda u Prnjavoru

Kadeti Borca i Širokog su u Prnjavoru odigrali jednu tvrdu i čvrstu utakmicu. Na kraju su se radovali gosti. Trijumfovali su sa 2:1.

Poveli su Širokobriježani u 6. minuti preko Nikole Marića, da bi Borac do poravnanja stigao nakon penala koji je iskoristio Nikša Blagojević. Bilo je to u 30. minuti, a konačan rezultat postavio je Ivan Spajić u 55. minuti.

Borac – Široki 1:2 (1:1)

Prnjavor. Stadion: Ljubića. Gledalaca: 50. Sudije: Luka Bilbija (Prijedor) [Glavni], Dejan Stjepanović (Banja Luka) [Pomoćnik], Nemanja Aleksić (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci:Nikša Blagojević 30', [Borac (Banja Luka)]; Nikola Marić 6', Ivan Spajić 55', [ŠIROKI BRIJEG]. Žuti kartoni: Jovan Ćulum 46', Srđan Mišić 85', [Borac (Banja Luka)]; Ivan Jelić 27', Mateo Soldo 42', Ivan Bošnjak 68', [ŠIROKI BRIJEG];

Borac: Simon Račić (G) , Nikola Antešević , Srđan Mišić , Marko Ćetković , Nikša Blagojević , Miloš Soprenić (76. Ognjen Đerman), Jovan Ćulum , Vuk Ćorić (K) , Vukašin Gostimirović , Kosta Đudurović , Dragan Pejic

Široki: Borna Galić (G) , Nikola Ćavar , Mateo Soldo , Matej Hrkać , Krešo Bošnjak , Ivan Jelić , Luka Vukoja (58. Vito Medić), Nikola Marić (41. Ivan Bošnjak), Ivan Spajić (K) , Josip Mikulić , Filip Jelčić (36. Josip Skoko)

Zvijezda 09 2 : 2 Velež
Tuzla City 6 : 0 Gošk
Zrinjski 7 : 0 Posušje
Borac 1 : 2 Široki Brijeg
Sloga 1 : 0 Sarajevo
Igman 0 : 2 Željezničar