Sloga bolja od Čelika

Rukometaši Sloge odigrali su prvu pripremnu utakmicu i na svom terenu savladali su povratnika u premijerligaško društvo ekipu Čelika iz Zenice rezultatom 35:28.
Sloga je d samog početka vodila. U 17.minutu su vodili 9:6. Tri minuta kasnijeserijom 4:0 Dobojlije odlaze na plus šest 13:7. Na odmor se odlazi s rezultatom 15:12.
U nastavku u 49.minutu Sloga je imala deset golova viška 30:20. Pet minuta prije kraja bilo je velikih 12 golova prednosti za domaće 34:22. Do kraja su Zeničani serijom 6:1 samo smanjili na konačnih Sloga - Čelik 35:28.
Najefikasniji u redovima Sloge bili su Dušan Miličević sa 7, te Stanko Stanković, Dario Đenadija i Bojan Tulendićnsa po pet golova. Kod gostiju najefikasniji su bili Rujanac sa 9 i V.Čelenka sa 7 golova.

SLOGA - ČELIK 35:28 (15:12)

Dvorana: Osnovne škole Radoje Domanović. Gledalaca: 50. Sudije: Dražen Kuzmić i Mirko Vujić (oba iz Doboja). Delegat: Srđan Jović (Doboj). Sedmerci: Sloga 1(1), Čelik 6(5). Isključenja: Sloga 14, Čelik 6 minuta. Diskvalifikacija (treće isključenje): Radomir Stojanović (Sloga) u 36.minutu, Jurić (Čelik) u 57.minutu.
SLOGA: Bogdanović, Đorđe Ristić, Stojanović 3, Todorović 2, Stanković 5,  Marković, Tulendić 5, Ćulum, Đenadija 5, Simić 2(1), Krajina 1, Miličević 7, Maričić, Muminović, Mihailo Ristić 3, Stjepanović, Lazić 1, Bajović. Trener: Dejan Vasilić.
ČELIK: V.Čelenka 7(5), M.Čelenka 1, Starčević, Bjelopoljak 5, Rujanac 9, Jurić 2, Delić 3, Bašić, Osmančević, Čehajić, Dragičević, Hodžić, Kačamanović, Sumbuljević. Trener: Ljubomir Filipović.