XS
SM
MD
LG

Kruševo čeka Brotnjo

Ljubuški

U srijedu 17. aprila igra se Vanredno kolo Druge lige FBiH, grupa, Jug

Neum, 23 boda u ovom kolu će dočekati ekipu prozorske Rame koja je za mjesto niže od svog rivala, koji ima dva boda manje od svog rivala, petoplasirani livanjski  Troglav 1918, 23 boda, čeka četvrtoplasirani Klis, 34 boda..

Sedmoplasirana ekipa Međugorja, 28 bodova, ugoščuje trinaestu ekipu  Gruda, 17 bodova, osmoplasirana gornjovakufska  Sloga, 25 bodova je domaćin sastavu  Stoca, 12 mjesto.

NK Ljubuški, drugo mjesto 39 bodova će ugostiti pretpoljednju NK Kamešnicu, 12 bodova, šestoplasirana ekipa NK Višići, 29 bodova, ugoščuje devetoplasiranu jablaničku NK Turbinu, 25 bodova.

U Mostaru, lider NK Kruševo, 40 bodova igra derbi kola protiv trećeplasirane ekipe NK Brotnjo, 35 bodova.

Srijeda, 17, april,

Neum : NK Neum - NK Rama  u 17:00 sati, Stadion Meteriz (Neum),  (), Glavni sudija : Tomislav Blažević  (Višići), prvi pomoćni sudija : Nedim Kozić (Mostar), 2. pomoćni sudija : Muamer Memić  (Blagaj - Mostar) , delegat : Majkl Proleta (Čapljina).

Livno  : NK Troglav 1918  - FK Klis   u 17:00 sati, Stadion Zgona (Livno), Josip ĆUže (Široki Brijeg), Hrvoje Brkić (Ljubuški), i Dario Lovrić  (Široki Brijeg), Marko Jonjić  (Kures).

Međugorje : NK Međugorje -  NK Grude SC CIRCE – INTERNATIONAL (Međugorje)  u 17:00 sati , Luka Čabrkapa (Mostar), Laura Dugandžić  (Čitluk) i Ivan Marjanović  (Mostar), Toni Bandić  (Grude),

Gornji Vakuf - Uskoplje  :  NK Sloga -  NK Stolac  u 17:00 sati, Stadion Košute(Gornji vakuf –Uskoplje) , Ante Padro   (Livno), Amir Krivić (Konjic) i Said Hakalović (But. Polje - Konjic , Tomo Kokalović  (Bosansko Grahovo).

Ljubuški : NK Ljubuški - NK Kamešnica  u 17:30 sati, Stadion  Babovac (Ljubuški), Vinko Perić (Mostar), Merima Tanović Čamo  (Mostar) i Nedim Pobrić  (Blagaj) , Dario Karačić  (Čitluk)  .

Višići : NK Višići -  FK Turbina  u 17:00 sati, Stadion Čeari  , Ivo Ćaleta (Kupres),Ante Salapić i Milan Ivković oba Livno , Samir Spahalić (Mostar)..

Četvrtak, 18, april,

Mostar : NK Kruševo – NK Brotnjo u 17:00 sati, Stadion NK Zrinjskog, Anel Puce , Mirza Jakić i Ivan Ljubić, i Davor Ćališ (Rama).

Slobodna ekipa, NK Čapljina  .


Stolac : Brotnjo
Grude : Kamešnica
Klis : Rama
Čapljina : Neum
Troglav 1918 : Ljubuški
Međugorje : Kruševo
Sloga : Višići
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Kruševo 26 17 5 4 56
2 Brotnjo 26 17 5 4 56
3 Ljubuški 26 16 3 7 51
4 Međugorje 26 13 5 8 44
5 Klis 26 13 4 9 43
6 Troglav 1918 26 12 6 8 42
7 Turbina 27 11 1 15 34
8 Višići 26 10 3 13 33
9 Sloga 26 8 8 10 32
10 Neum 26 9 5 12 32
11 Rama 26 7 7 12 28
12 Stolac 25 8 3 14 27
13 Grude 26 6 6 14 24
14 Čapljina 26 5 8 13 23
15 Kamešnica 26 5 7 14 22