PFS Banjaluka završio nastup u UEFA Kupu regija

Reprezentacija PFS Banjaluka FOTO: arhiva sportdc

Amaterska reprezentacija Područnog Fudbalskog saveza Banjaluka, jedinog predstavnika Republike Srpske u završnici UEFA Kupa regija nije uspjela da se plasira u finale ovog takmičenja i izbori borbu za izlazak na međunarodnu scenu.

Izabranici selektora Nebojše Anđelića poraženi su danas na pomoćnom terenu Gradskog stadiona od ekipe NS Zeničko-dobojskog kantona rezultatom 0:2 i završili su ovogodišnje takmičenja u UEFA Kupu regija. Junak pobjede gostiju bio je dvostruki strijelac Ivan Martinović koji je mrežu golmana Srđana Vulete zatresao u svakom poluvremenu po jednom, tačnije u 25. i 59. minutu.

PFS Banjaluka – NS Zeničko-dobojskog kantona       0:2 (0:1)

Pomoćni teren Gradskog stadiona u Banjaluci. Gledalaca: 30. Sudija: Dragan Todić (Doboj). Strijelac: 0:1 Martinović (25), 0:2. Martinović (59).

PFS BANJALUKA: Vuleta, Vuklišević (od 87. Bašić), Vučković (od 82. Dubravac), Sakan, Tomić, Bundalo, Pastir, Miladinović, Malinović, Nedić, Ljubojević (od 65. Jošić).

NS ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: Bošnjak, Selimović, Hrnjić (od 60. Šijerkić), Muharemović, Krehmić, Kondžić (od 68. Tadić), Martinović (od 68. Subašić), Karahasanović (od 87. Imamović), Adžić, Hajdić (od 87. Mudrov), Šabić.