Jagodić: Može Sloga bolje

Vlado Jagodić

Sloga i Sarajevo su  u Doboju odmjerili snage u utakmici drugog kola VVin lige BiH, a na kraju je rezultat glasio 3:1 za Bordo klub.

Nakon utakmice u Doboju i poraza od Sarajeva, trener Sloge, Vlado Jagodić, govorio je za Arenu Sport, te je istakao kako je njegova ekipa u prvih 25 minuta bila u egalu sa Bordo ekipom.

- U najavi utakmice smo razmišljali o tom detalju da možemo imati možda problem u tome, jer je pet takmičarskih utakmica mnogo velika prednost i mi smo ovdje prvi put u zvaničnoj utakmici igrali na Lukama. Mislim da je u prvih 25 minuta utakmica bila u egalu, ali prekid na drugu stativu, pa glavomet na drugu stativu i mislim da to ne smijemo dopustiti, jer je to detalj koji daje puno vjetra u leđa ekipi poput Sarajeva, pa su tako to iskoristili, istakao je Jagodić, pa dodao:

Nismo imali želju da gubimo na početku i onda smo se malo zaletili, a to Sarajevo izuzetno dobro kažnjava. Do poluvremena smo primili još dva gola. U nastavku koliko god smo pokušali nismo uspjeli. Neplanski izlazak Tonija Jovića je otežao situaciju. Hvala svima koji su došli. Bićemo bolji, što je sigurno. Fali nam takmičarskih utakmica i imamo sigurno materijala. Sarajevu želim sve najbolje, čestitam im i kolegi Zekiću.

Inače, Sloga će u narednom kolu igrati u gostima protiv Posušja, dok će Sarajevo odmjeriti snage na svom terenu protiv GOŠK-a.

Radnik 1 : 1 Široki Brijeg
Velež 1 : 2 Željezničar
Igman : Borac
Sloboda 0 : 2 Posušje
Sloga 1 : 3 Sarajevo
GOŠK 1 : 4 Zrinjski