Vels slavio u Nikšiću

Crna Gora

Drugi poraz Crne Gore u Ligi nacija – nakon neuspjeha na Islandu u petak, naš tim večeras je kraj Bistrice izgubio od Velsa sa 2:1.

Šokantan početak meča za naš tim koji je u prva dva i po minuta primio dva gola.

Mreža Velsa zatresla se u 73. minutu. Nikola Krstović izbjegao je ofsajd i sastavio sa golom Dritona Camaja, koji je lako poentirao.

Do kraja su Velšani sačuvali prednost i imaju četiri boda nakon dva kola, dok je Crna Gora na nuli pred oktobarska gostovanja Turskoj i upravo ostrvskoj selekcij, piše antenam.me

CRNA GORA - VELS 1:2 (0:2)

Camaj 73' - Mur 2', Vilson 3'

Žuti kartoni: Brnović, Marušić (Crna Gora) - Ampadu, Vilijams, Mefam (Vels)

CRNA GORA: Mijatović – Marušić, Rubežić, Šipčić, A. Vukčević – Brnović, Jovović – Camaj, Jovetić, Mugoša – Krstović.

VELS: Darlou – Mefam, Rodon, Dejvis – Kuper, Ampadu, Roberts, N. Vilijams – Kumas, Vilson, Mur.