Podrinje ubjedljivo u Roćeviću

Novo slavlje Podrinja

Podrinje iz Janje je produžilo svoj pobjedonosni niz i stiglo do drugog mjesta u Drugoj ligi Republike Srpske grupa "Istok".

Tim iz Janje je u derbiju 6. kola ubjedljivo slavio na roćevićkim Lugovima protiv Jedinstva 4:1.

Mrežu domaćih otključao je Vladan Jezdić golom u 22. minuti, a do poluvremena pogađaju još Adel Jahić i Sreten Milošević za velikih 3:0.

Domaći smanjuju preko Filipa Blagojevića u 54. minuti i vraćaju sebi kakvu-takvu nadu, ali drugim golom Sretena Miloševića u 65. minuti nestaje ta nada, te Podrinje ide ka pobjedi.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata, samo direktan crveni karton za Milana Ilića zbog psovanja sudiji u 89. minuti utakmice, pa je ostalo 4:1 za Podrinje.

JEDINSTVO (R) - PODRINJE 1:4 (0:3)
Stadion "Lugovi"
Gledalaca: 250
Sudija: Uroš Jugović (Pale)
Strijelci: 0:1 Jezdić 22, 0:2 Jahić 30, 0:3 Milošević 45, 1:3 Blagojević 54, 1:4 Milošević 65
Žuti kartoni: Mitrović, Krstić, Damjanović, Vidaković (Jedinstvo R), Jezdić, Marić, Savić, Tomić, Maksimović (Podrinje)
Crveni karton: Milan Ilić (Jedinstvo) 89

JEDINSTVO: Gajić, M. Pisić (od 46. Vidaković), Ristić, Mitrović, Rosić (od 46. Ilić), Blagojević, Mičić, Kostić (od 74. D. Pisić), Milošević, Damjanović, Krstić

PODRINJE: Đorđić, Marić, Tomić (od 68. Pavlović), Jovanović, Jezdić, Milošević (od 88. Ćelahmetović), Maksimović (od 80. Stankić), Savić, Jahić, Despotović, Ceco

Jedinstvo (BR) 0 : 1 Ilićka 01
Hercegovac 2 : 3 Mladost (G)
Glasinac 1936 2 : 2 Vlasenica
Zadrugar 0 : 1 Proleter