Sutjeska bez problema protiv Slobode Nove Banke

Boško Radović dvostruki strijelac

Fudbaleri Sutjeske su u potpunosti nadigrali goste iz Mrkonjić Grada i zasluženo ostvarili plasman u četvrtfinale kupa „Dr Milan Jelić“ .

Domaći tim jer stigao do vođstava u 20. minutu. Bila je to lijepa akcija cijelog navalnog reda, Boško Radović je na levoj strani uposlio Milovića koji u kaznenom prostoru pronalazi Ristovića kome nije bilo teško da pošalje loptu  iza leđa nemoćnog Krnojelca.

Pet minuta kasnije ponovo su dobro kombinovali Fočaci, Dačević je asistirao a Milović šutiraao pored gola. U 43.minutu Sutjeska povećava prednost. Milović je sa leve strane idealno centrirao a Radović lijepo glavom smjestio loptu pod prečku gostujućeg gola.

Drugo poluvreme je proteklo u nezanimljivoj igri sa po nekoliko popluprilka sa obje strane. Ipak u 85. minutu uslijedila je još jedna školska akcija Fočaka, Nikola Mojović je dodao do Dejana Mojovića koji ubacuje pred gol Slobode Nove Banke a najbolji akter ovoga meča Boško Radović potvrđuje svoje golgeterske kvalitete lijepim pogotkom za 3:0.

SUTJESKA (F) – SLOBODA NOVA BANKA (Mrkobnjić Grad) 3:0 (2:0)