Kačavenda poslije tri godine ide iz Gradiške/ FK Kozara
Luka Kačavenda, Marko Blanuša i Đorđe Burnjaković neće naredne sezone nositi dres Kozare iz Gradiške, zvaniično je potvrđeno od ovog prvoligaša.
Golman Kačavenda je posljednje tri godine proveo u Kozari nakon što je stigao iz Travnika. Prethodne sezone je bio standardan na golu Kozare sa 26 nastupa.
Dvadesetdvogodišnji Blanuša je u Kozaru stigao prošlog ljeta iz banjalučkog Željezničara Sport Tima. Odigrao je 18 utakmica za Kozaru ove sezone.
Dvadesetogodišnji Burnjaković je također prošlog ljeta stigao u Kozaru iz banjalučkog Borca. Nije se mnogo naigrao u Kozari, tek 11 utakmica, ali je uspio postići dva gola.
Za razliku od njih, u Kozari ostaje Duško Pepić, koji je produžio ugovor sa Kozarom za novu sezonu.